İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
06.04.2026 — 17:00
Concord Rangers
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 1.47
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Bowers & Pitsea
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 2.01
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Concord Rangers - Bowers & Pitsea mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 2.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bowers & Pitsea %49.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Concord Rangers xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bowers & Pitsea xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.6
X (Beraberlik)
%22.9
2 (Deplasman)
%49.4
Çifte Şans 1X: %50.6
Çifte Şans X2: %72.4
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %86.9
1.5 Alt: %13.1
2.5 Üst: %67.6
2.5 Alt: %32.4
3.5 Üst: %46.0
3.5 Alt: %54.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.4
KG Yok
%32.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.8
1-2
%9.1
2-2
%6.7
2-1
%6.7
0-2
%6.2
1-3
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5
İY X: %37.4
İY 2: %38.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.1
İY 0.5 Alt: %21.9
İY 1.5 Üst: %47.2
İY 1.5 Alt: %52.8
İY 2.5 Üst: %20.6
İY 2.5 Alt: %79.4
İY 3.5 Üst: %7.2
İY 3.5 Alt: %92.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.05
+
Dep
6.04
=
Toplam
11.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.6
8.5 Alt: %22.4
9.5 Üst: %66.9
9.5 Alt: %33.1
10.5 Üst: %55.0
10.5 Alt: %45.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.1 Korner (Ev: 2.32, Dep: 2.78)
İY 4.5 Üst: %57.7
İY 4.5 Alt: %42.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.6 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %55.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.5
Ev: 13 • Dep: 15.5
İsabetli Şut
9.9
Ev: 4.6 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.9
21.5 Alt: %9.1
23.5 Şut Üst: %82.4
23.5 Alt: %17.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.4
7.5 Alt: %22.6
8.5 İsabetli Üst: %66.0
8.5 Alt: %34.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiConcord Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bowers & Pitsea
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Concord Rangers (+0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bowers & Pitsea (-0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.88 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.29 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.00 | @6.69 | %14.9 | %15.1 | @1.18 | %85.1 |
| -0.75 | @4.57 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| -0.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| -0.25 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| 0.0 | @2.76 | %36.3 | %23.4 | @1.57 | %63.7 |
| +0.25 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +0.50 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +0.75 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.33 | %42.8 |
| +1.00 | @1.55 | %64.7 | %20.9 | @2.83 | %35.3 |
| +1.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +1.50 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.74 | %14.8 |
| +2.00 | @1.20 | %83.4 | %19.7 | @6.01 | %16.7 |
| +2.25 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +2.50 | @1.49 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +2.75 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +3.00 | @1.74 | %57.5 | %22.1 | @2.35 | %42.5 |
| +3.25 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +3.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 5.6% | 6.3% | 4.2% | 2.1% | 0.9% |
| 1 Gol | 3.9% | 10.0% | 9.3% | 6.3% | 3.1% | 1.3% |
| 2 Gol | 3.4% | 6.8% | 6.9% | 4.6% | 2.3% | 0.9% |
| 3 Gol | 1.7% | 3.4% | 3.4% | 2.3% | 1.1% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.2% | 1.2% | 0.8% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Concord Rangers — Son 5 Maç
M
vs Waltham Abbey (D)
4 - 0
M
vs Bowers & Pitsea (D)
4 - 2
Bowers & Pitsea — Son 5 Maç
B
vs Felixstowe & Walton Utd (E)
2 - 2
M
vs Brightlingsea Regent (D)
1 - 0
M
vs Maldon & Tiptree (D)
3 - 0
G
vs Waltham Abbey (E)
3 - 1
G
vs Lowestoft Town (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Bowers & Pitsea | 4 - 2 | Concord Rangers |