Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 5 • 28.03.2026 — 19:00

Manresa

Elo: 1543
λ (Beklenen Gol): 1.82
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Vic

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Manresa - Vic mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.82, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Manresa %53.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Manresa xG 2.00
Dengeli
Vic xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %53.6
X (Beraberlik) %24.6
2 (Deplasman) %21.9

Çifte Şans 1X: %78.1
Çifte Şans X2: %46.4
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7 0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.6 1.5 Alt: %20.4
2.5 Üst: %55.8 2.5 Alt: %44.2
3.5 Üst: %33.4 3.5 Alt: %66.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.6
KG Yok %43.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.6
2-1
%9.8
1-0
%9.1
2-0
%9.0
0-0
%6.2
3-1
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.6 İY X: %40.6 İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2 İY 0.5 Alt: %27.8
İY 1.5 Üst: %38.5 İY 1.5 Alt: %61.5
İY 2.5 Üst: %14.4 İY 2.5 Alt: %85.6
İY 3.5 Üst: %4.3 İY 3.5 Alt: %95.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.75
+
Dep 4.07
=
Toplam 9.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.7 8.5 Alt: %35.3
9.5 Üst: %52.0 9.5 Alt: %48.0
10.5 Üst: %39.5 10.5 Alt: %60.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.52 Korner (Ev: 2.64, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %47.1 İY 4.5 Alt: %52.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %64.5 | Eşit: %11.3 | Dep: %24.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25
Ev: 15.2 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 8.8
Ev: 5.4 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.4 21.5 Alt: %24.6
23.5 Şut Üst: %60.7 23.5 Alt: %39.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.8 7.5 Alt: %35.2
8.5 İsabetli Üst: %51.4 8.5 Alt: %48.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Manresa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Manresa (-0.75)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vic (+0.75)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
-1.25 @2.94 %34.0 %0.0 @1.52 %66.0
-1.00 @2.56 %39.1 %23.0 @1.64 %60.9
-0.75 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
-0.50 @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %46.9
-0.25 @1.65 %60.7 %0.0 @2.54 %39.4
0.0 @1.41 %70.7 %24.9 @3.41 %29.3
+0.25 @1.34 %74.8 %0.0 @3.97 %25.2
+0.50 @1.28 %78.0 %0.0 @4.54 %22.0
+0.75 @1.20 %83.6 %0.0 @6.10 %16.4
+1.00 @1.11 %90.1 %13.5 @10.14 %9.9
+1.25 @1.10 %90.9 %0.0 @10.94 %9.1
+1.50 @1.09 %91.5 %0.0 @11.73 %8.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.31 %76.6 %0.0 @4.26 %23.5
+2.00 @1.37 %72.8 %24.1 @3.68 %27.2
+2.25 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
+2.50 @1.81 %55.3 %0.0 @2.24 %44.7
+2.75 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.5
+3.00 @2.37 %42.2 %22.7 @1.73 %57.8
+3.25 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.2
+3.50 @3.07 %32.6 %0.0 @1.48 %67.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.3% 5.2% 3.3% 1.2% 0.3% 0.1%
1 Gol 9.2% 11.7% 6.0% 2.2% 0.6% 0.1%
2 Gol 9.1% 10.0% 5.4% 2.0% 0.5% 0.1%
3 Gol 5.5% 6.0% 3.3% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 2.5% 2.8% 1.5% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.9% 1.0% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
Manresa — Son 5 Maç
G vs Can Vidalet (E)
4 - 1
B vs Olot (D)
0 - 0
G vs Olot (E)
1 - 0
B vs Olot (D)
1 - 1
M vs Olot (E)
0 - 3
Vic — Son 5 Maç
M vs Europa II (E)
1 - 2
G vs Grama (D)
1 - 2
M vs Tona (E)
1 - 2
B vs Can Vidalet (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.