Portekiz
Campeonato de Portugal Prio - Group C •
22.02.2026 — 18:00
Fátima
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 1.10
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Samora Correir
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 0.57
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Fátima - Samora Correir mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.10, Dep: 0.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fátima %47.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fátima xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Samora Correir xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.10 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.3
X (Beraberlik)
%34.4
2 (Deplasman)
%18.3
Çifte Şans 1X: %81.7
Çifte Şans X2: %52.7
Çifte Şans 12: %65.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.3
0.5 Alt: %19.8
1.5 Üst: %50.6
1.5 Alt: %49.4
2.5 Üst: %23.5
2.5 Alt: %76.5
3.5 Üst: %8.9
3.5 Alt: %91.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%29.9
KG Yok
%70.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%19.8
0-0
%19.7
1-1
%12.7
2-0
%11.3
0-1
%9.9
2-1
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.4
İY X: %54.3
İY 2: %14.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.4
İY 0.5 Alt: %47.7
İY 1.5 Üst: %17.8
İY 1.5 Alt: %82.2
İY 2.5 Üst: %4.1
İY 2.5 Alt: %96.0
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.29
+
Dep
2.95
=
Toplam
7.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %30.2
8.5 Alt: %69.8
9.5 Üst: %19.4
9.5 Alt: %80.6
10.5 Üst: %11.6
10.5 Alt: %88.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.33 Korner (Ev: 1.97, Dep: 1.36)
İY 4.5 Üst: %24.3
İY 4.5 Alt: %75.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.0 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %24.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.4
Ev: 10.7 • Dep: 6.7
İsabetli Şut
6.1
Ev: 3.8 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %16.2
21.5 Alt: %83.9
23.5 Şut Üst: %7.7
23.5 Alt: %92.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.0
7.5 Alt: %73.0
8.5 İsabetli Üst: %16.3
8.5 Alt: %83.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFátima
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Samora Correir
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Fátima (-0.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Samora Correir (+0.50)
@1.90
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.94 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| -1.25 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.00 | @3.61 | %27.7 | %27.0 | @1.38 | %72.3 |
| -0.75 | @2.56 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| -0.50 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.90 | %52.8 |
| -0.25 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| 0.0 | @1.39 | %72.1 | %34.5 | @3.58 | %27.9 |
| +0.25 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.53 | %22.1 |
| +0.50 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.47 | %18.3 |
| +0.75 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.15 | %12.3 |
| +1.00 | @1.06 | %94.7 | %13.7 | @18.79 | %5.3 |
| +1.25 | @1.05 | %95.1 | %0.0 | @20.28 | %4.9 |
| +1.50 | @1.05 | %95.4 | %0.0 | @21.77 | %4.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +2.00 | @3.11 | %32.1 | %27.2 | @1.47 | %67.9 |
| +2.25 | @3.70 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| +2.50 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| +2.75 | @5.76 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| +3.00 | @9.73 | %10.3 | %14.6 | @1.11 | %89.7 |
| +3.25 | @10.57 | %9.5 | %0.0 | @1.10 | %90.5 |
| +3.50 | @11.40 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.8% | 9.9% | 3.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 19.8% | 12.7% | 3.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.3% | 6.5% | 1.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.1% | 2.4% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Fátima — Son 5 Maç
B
vs Peniche (D)
1 - 1
M
vs Benfica Castelo Branco (D)
1 - 0
G
vs Benfica Castelo Branco (E)
1 - 0
B
vs Benfica Castelo Branco (D)
0 - 0
B
vs Benfica Castelo Branco (D)
1 - 1
Samora Correir — Son 5 Maç
G
vs Lajense (E)
2 - 0
M
vs Benfica Castelo Branco (E)
0 - 1
M
vs Eléctrico (D)
2 - 1
M
vs Vitória de Sernache (E)
0 - 1
M
vs Os Marialvas (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.