Fransa
Ligue 1 •
29.03.2026 — 15:00
Céleste
Elo: 1438λ (Beklenen Gol): 0.92
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Etoile de Kivu
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Céleste - Etoile de Kivu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Céleste %35.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Céleste xG
1.24
Dengeli
Etoile de Kivu xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.6
X (Beraberlik)
%35.7
2 (Deplasman)
%28.7
Çifte Şans 1X: %71.4
Çifte Şans X2: %64.4
Çifte Şans 12: %64.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.0
0.5 Alt: %19.0
1.5 Üst: %52.2
1.5 Alt: %47.9
2.5 Üst: %24.7
2.5 Alt: %75.3
3.5 Üst: %9.6
3.5 Alt: %90.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.0
KG Yok
%66.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.0
1-0
%15.6
1-1
%14.2
0-1
%13.3
2-0
%7.6
2-1
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.9
İY X: %54.3
İY 2: %20.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.3
İY 0.5 Alt: %46.7
İY 1.5 Üst: %18.6
İY 1.5 Alt: %81.4
İY 2.5 Üst: %4.3
İY 2.5 Alt: %95.7
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.93
+
Dep
3.43
=
Toplam
7.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.9
8.5 Alt: %68.1
9.5 Üst: %20.8
9.5 Alt: %79.2
10.5 Üst: %12.6
10.5 Alt: %87.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.39 Korner (Ev: 1.81, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %25.3
İY 4.5 Alt: %74.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.9 |
Eşit: %14.7 |
Dep: %35.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.7
Ev: 9.7 • Dep: 8
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.4 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %18.0
21.5 Alt: %82.1
23.5 Şut Üst: %8.8
23.5 Alt: %91.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.2
7.5 Alt: %71.8
8.5 İsabetli Üst: %17.2
8.5 Alt: %82.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCéleste
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Etoile de Kivu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Céleste (0.0)
@1.80
%55.4 İhtimal
İade (Push): %35.8
Etoile de Kivu (+0.00)
@2.24
%44.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.59 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -1.25 | @6.74 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.00 | @5.89 | %17.0 | %22.4 | @1.20 | %83.0 |
| -0.75 | @3.64 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| -0.50 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| -0.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.80 | %55.4 | %35.8 | @2.24 | %44.6 |
| +0.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +0.50 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.7 |
| +0.75 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.75 | %21.1 |
| +1.00 | @1.13 | %88.4 | %19.2 | @8.59 | %11.7 |
| +1.25 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.61 | %10.4 |
| +1.50 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.63 | %9.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +2.00 | @2.94 | %34.0 | %27.5 | @1.51 | %66.0 |
| +2.25 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| +2.50 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| +2.75 | @5.42 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| +3.00 | @8.94 | %11.2 | %15.1 | @1.13 | %88.8 |
| +3.25 | @9.74 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| +3.50 | @10.53 | %9.5 | %0.0 | @1.10 | %90.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.0% | 13.3% | 5.7% | 1.5% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.6% | 14.2% | 5.2% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.6% | 6.1% | 2.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.3% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Céleste — Son 5 Maç
G
vs FC Mk de Kinshasa (E)
1 - 0
B
vs Motema Pembe (D)
0 - 0
B
vs Vita Club (D)
0 - 0
M
vs Bukavu Dawa (D)
1 - 0
B
vs Vita Club (E)
0 - 0
Etoile de Kivu — Son 5 Maç
B
vs JSK (E)
2 - 2
M
vs Maniema Union (D)
3 - 2
G
vs Bukavu Dawa (D)
0 - 1
G
vs FC Mk de Kinshasa (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.