Fransa
Ligue 1 •
09.04.2026 — 12:00
Rangers
Elo: 1447λ (Beklenen Gol): 1.16
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Etoile de Kivu
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.34
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rangers - Etoile de Kivu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Etoile de Kivu %40.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rangers xG
1.55
Dengeli
Etoile de Kivu xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.3
X (Beraberlik)
%28.7
2 (Deplasman)
%40.0
Çifte Şans 1X: %60.1
Çifte Şans X2: %68.7
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9
0.5 Alt: %9.2
1.5 Üst: %72.3
1.5 Alt: %27.7
2.5 Üst: %45.8
2.5 Alt: %54.2
3.5 Üst: %24.4
3.5 Alt: %75.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.8
KG Yok
%48.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%10.0
0-0
%9.1
1-2
%8.6
1-0
%8.5
2-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.9
İY X: %45.0
İY 2: %30.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.8
İY 0.5 Alt: %33.2
İY 1.5 Üst: %31.8
İY 1.5 Alt: %68.2
İY 2.5 Üst: %10.5
İY 2.5 Alt: %89.5
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.42
+
Dep
4.61
=
Toplam
9.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.8
8.5 Alt: %45.2
9.5 Üst: %41.6
9.5 Alt: %58.4
10.5 Üst: %29.7
10.5 Alt: %70.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.15 Korner (Ev: 2.03, Dep: 2.12)
İY 4.5 Üst: %40.1
İY 4.5 Alt: %59.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.8 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %45.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.5
Ev: 11.1 • Dep: 11.4
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.2
21.5 Alt: %42.9
23.5 Şut Üst: %40.5
23.5 Alt: %59.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.8
7.5 Alt: %47.3
8.5 İsabetli Üst: %38.8
8.5 Alt: %61.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Etoile de Kivu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rangers (+0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Etoile de Kivu (-0.25)
@2.15
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.63 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -1.25 | @6.94 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| -1.00 | @6.24 | %16.0 | %18.2 | @1.19 | %84.0 |
| -0.75 | @4.09 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -0.50 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| -0.25 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| 0.0 | @2.27 | %44.0 | %28.9 | @1.79 | %56.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +0.50 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +0.75 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.06 | %32.7 |
| +1.00 | @1.31 | %76.3 | %21.2 | @4.23 | %23.7 |
| +1.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| +1.50 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.36 | %18.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.12 | %32.0 |
| +2.00 | @1.61 | %62.1 | %26.7 | @2.64 | %37.9 |
| +2.25 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| +2.50 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| +2.75 | @2.56 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| +3.00 | @3.26 | %30.7 | %21.5 | @1.44 | %69.3 |
| +3.25 | @3.71 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| +3.50 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.2% | 10.0% | 7.4% | 3.3% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.6% | 13.8% | 8.6% | 3.9% | 1.3% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.5% | 7.4% | 5.0% | 2.2% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.1% | 2.9% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Rangers — Son 5 Maç
M
vs FC Mk de Kinshasa (E)
0 - 1
M
vs Anges Verts (D)
4 - 2
M
vs Motema Pembe (E)
1 - 3
G
vs Bukavu Dawa (D)
0 - 1
G
vs New Jack (E)
2 - 0
Etoile de Kivu — Son 5 Maç
M
vs Céleste (D)
1 - 0
B
vs JSK (E)
2 - 2
M
vs Maniema Union (D)
3 - 2
G
vs Bukavu Dawa (D)
0 - 1
G
vs FC Mk de Kinshasa (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.