Fransa
National 3 - Group H •
21.02.2026 — 21:00
Stade Beaucairois
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.06
0 - 3
Tamamlandı
Fos
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%79
Stade Beaucairois - Fos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.06, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fos %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade Beaucairois xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Fos xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.06 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.4
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%45.6
Çifte Şans 1X: %54.4
Çifte Şans X2: %73.6
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.8
1.5 Alt: %27.2
2.5 Üst: %46.4
2.5 Alt: %53.6
3.5 Üst: %24.9
3.5 Alt: %75.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.3
KG Yok
%48.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.4
0-1
%10.8
1-2
%9.1
0-0
%8.9
0-2
%8.6
1-0
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.8
İY X: %44.5
İY 2: %33.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2
İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.2
İY 1.5 Alt: %67.8
İY 2.5 Üst: %10.7
İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.21
+
Dep
4.88
=
Toplam
9.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.6
8.5 Alt: %44.4
9.5 Üst: %42.5
9.5 Alt: %57.5
10.5 Üst: %30.5
10.5 Alt: %69.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.18 Korner (Ev: 1.94, Dep: 2.24)
İY 4.5 Üst: %40.7
İY 4.5 Alt: %59.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.8 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %52.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 10.5 • Dep: 12.1
İsabetli Şut
7.9
Ev: 3.7 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.3
21.5 Alt: %41.7
23.5 Şut Üst: %41.7
23.5 Alt: %58.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.3
7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.4
8.5 Alt: %60.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStade Beaucairois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Fos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stade Beaucairois (+0.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Fos (-0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.13
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.72 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| -1.25 | @8.94 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
| -1.00 | @8.15 | %12.3 | %16.1 | @1.14 | %87.7 |
| -0.75 | @5.01 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| -0.50 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -0.25 | @3.25 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| 0.0 | @2.72 | %36.8 | %28.2 | @1.58 | %63.2 |
| +0.25 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| +0.50 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +0.75 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +1.00 | @1.42 | %70.6 | %22.7 | @3.40 | %29.4 |
| +1.25 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.90 | %25.6 |
| +1.50 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.40 | %22.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +2.00 | @1.59 | %62.8 | %26.6 | @2.69 | %37.2 |
| +2.25 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.13 | %46.8 |
| +2.50 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| +2.75 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.65 | %60.4 |
| +3.00 | @3.20 | %31.3 | %21.6 | @1.45 | %68.8 |
| +3.25 | @3.64 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.50 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 10.8% | 8.6% | 4.2% | 1.6% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.6% | 13.4% | 9.2% | 4.5% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.5% | 6.6% | 4.9% | 2.4% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.6% | 2.3% | 1.7% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Stade Beaucairois — Son 5 Maç
M
vs Olympique Lyonnais II (E)
0 - 1
M
vs Fos (D)
3 - 1
B
vs Carnoux (D)
0 - 0
B
vs Fos (E)
1 - 1
G
vs Fos (D)
1 - 3
Fos — Son 5 Maç
G
vs Montpellier II (E)
3 - 1
G
vs Stade Beaucairois (E)
3 - 1
G
vs Montpellier II (D)
1 - 2
B
vs Stade Beaucairois (D)
1 - 1
B
vs Montpellier II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | National 3 - Group H | Fos | 3 - 1 | Stade Beaucairois |
| 25.01.2025 | National 3 - Group J | Stade Beaucairois | 1 - 1 | Fos |
| 31.08.2024 | National 3 - Group J | Fos | 1 - 3 | Stade Beaucairois |
| 01.05.2024 | National 3 - Group A | Fos | 3 - 3 | Stade Beaucairois |
| 09.12.2023 | National 3 - Group A | Stade Beaucairois | 1 - 1 | Fos |