Malezya
Challenge League •
06.04.2026 — 21:45
Mgarr United
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 2.68
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Santa Lucía
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 0.60
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mgarr United - Santa Lucía mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.68, Dep: 0.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mgarr United %80.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%65.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mgarr United xG
2.75
Dengeli
Santa Lucía xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%80.8
X (Beraberlik)
%13.6
2 (Deplasman)
%5.5
Çifte Şans 1X: %94.5
Çifte Şans X2: %19.2
Çifte Şans 12: %86.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %84.4
1.5 Alt: %15.6
2.5 Üst: %63.7
2.5 Alt: %36.3
3.5 Üst: %41.5
3.5 Alt: %58.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.6
KG Yok
%57.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.5
3-0
%12.1
1-0
%9.6
2-1
%8.1
4-0
%8.1
3-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %60.0
İY X: %32.3
İY 2: %7.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.5
İY 0.5 Alt: %23.6
İY 1.5 Üst: %43.6
İY 1.5 Alt: %56.4
İY 2.5 Üst: %17.9
İY 2.5 Alt: %82.1
İY 3.5 Üst: %5.5
İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.48
+
Dep
3.01
=
Toplam
10.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.0
8.5 Alt: %28.0
9.5 Üst: %60.2
9.5 Alt: %39.8
10.5 Üst: %47.9
10.5 Alt: %52.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 3.44, Dep: 1.39)
İY 4.5 Üst: %52.9
İY 4.5 Alt: %47.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %89.4 |
Eşit: %4.8 |
Dep: %5.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.2
Ev: 20.4 • Dep: 6.8
İsabetli Şut
9.6
Ev: 7.3 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.7
21.5 Alt: %13.4
23.5 Şut Üst: %75.9
23.5 Alt: %24.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.2
7.5 Alt: %25.8
8.5 İsabetli Üst: %62.0
8.5 Alt: %38.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMgarr United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Santa Lucía
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mgarr United (-1.75)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Santa Lucía (+1.75)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %23.4
+3.00 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| -1.25 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.7 |
| -1.00 | @1.35 | %74.2 | %21.4 | @3.88 | %25.8 |
| -0.75 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.41 | %22.7 |
| -0.50 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.94 | %20.3 |
| -0.25 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.11 | %14.1 |
| 0.0 | @1.07 | %93.2 | %14.4 | @14.65 | %6.8 |
| +0.25 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.88 | %6.3 |
| +0.50 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.11 | %5.8 |
| +0.75 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @26.89 | %3.7 |
| +1.00 | @1.02 | %98.5 | %4.4 | @66.91 | %1.5 |
| +1.25 | @1.01 | %98.5 | %0.0 | @68.46 | %1.5 |
| +1.50 | @1.01 | %98.6 | %0.0 | @70.00 | %1.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.40 | %18.5 |
| +2.00 | @1.27 | %78.9 | %21.9 | @4.73 | %21.1 |
| +2.25 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +2.50 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.61 | %38.4 |
| +2.75 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +3.00 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %23.4 | @2.00 | %50.1 |
| +3.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| +3.50 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 1.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.2% | 6.9% | 1.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.3% | 8.6% | 2.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 12.8% | 7.7% | 2.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 8.6% | 5.2% | 1.5% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 4.6% | 2.8% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Mgarr United — Son 5 Maç
B
vs Vittoriosa Stars (E)
1 - 1
G
vs Marsa (D)
1 - 2
G
vs Mtarfa (E)
5 - 0
B
vs Gudja United (D)
0 - 0
M
vs Gudja United (E)
0 - 1
Santa Lucía — Son 5 Maç
M
vs Marsa (E)
0 - 1
M
vs Zurrieq (D)
4 - 0
M
vs Zurrieq (D)
2 - 0
M
vs Zurrieq (E)
3 - 6
G
vs Zurrieq (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.