Maç Listesine Dön
Malezya Challenge League • 06.04.2026 — 19:15

Sirens

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 2.16
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Balzan FC

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 1.72
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sirens - Balzan FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.16, Dep: 1.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sirens %47.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sirens xG 2.35
Dengeli
Balzan FC xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.7
X (Beraberlik) %21.8
2 (Deplasman) %30.5

Çifte Şans 1X: %69.5
Çifte Şans X2: %52.3
Çifte Şans 12: %78.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3 0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.5 1.5 Alt: %9.5
2.5 Üst: %74.4 2.5 Alt: %25.6
3.5 Üst: %54.3 3.5 Alt: %45.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %73.2
KG Yok %26.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.3
1-1
%8.3
2-2
%7.1
1-2
%6.6
3-1
%6.0
3-2
%5.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.7 İY X: %35.4 İY 2: %26.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.5 İY 0.5 Alt: %18.5
İY 1.5 Üst: %52.9 İY 1.5 Alt: %47.1
İY 2.5 Üst: %25.2 İY 2.5 Alt: %74.8
İY 3.5 Üst: %9.6 İY 3.5 Alt: %90.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.43
+
Dep 5.42
=
Toplam 11.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.5 8.5 Alt: %16.5
9.5 Üst: %74.4 9.5 Alt: %25.6
10.5 Üst: %63.6 10.5 Alt: %36.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.45 Korner (Ev: 2.96, Dep: 2.49)
İY 4.5 Üst: %63.5 İY 4.5 Alt: %36.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %55.8 | Eşit: %11.3 | Dep: %32.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.9
Ev: 17.2 • Dep: 13.7
İsabetli Şut 10.8
Ev: 6.1 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.1 21.5 Alt: %3.9
23.5 Şut Üst: %91.3 23.5 Alt: %8.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.4 7.5 Alt: %15.6
8.5 İsabetli Üst: %75.1 8.5 Alt: %24.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sirens
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Balzan FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sirens (-0.25)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Balzan FC (+0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.69 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
-1.25 @3.33 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
-1.00 @2.96 %33.8 %19.8 @1.51 %66.2
-0.75 @2.44 %41.1 %0.0 @1.70 %59.0
-0.50 @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
-0.25 Ana Hat @1.89 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
0.0 @1.65 %60.5 %22.4 @2.53 %39.5
+0.25 @1.53 %65.5 %0.0 @2.89 %34.6
+0.50 @1.44 %69.3 %0.0 @3.26 %30.7
+0.75 @1.33 %75.2 %0.0 @4.03 %24.8
+1.00 @1.22 %82.2 %15.6 @5.61 %17.8
+1.25 @1.19 %83.7 %0.0 @6.13 %16.3
+1.50 @1.18 %85.0 %0.0 @6.65 %15.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.12 %89.3 %0.0 @9.35 %10.7
+2.00 @1.13 %88.2 %16.6 @8.50 %11.8
+2.25 @1.25 %80.2 %0.0 @5.06 %19.8
+2.50 @1.36 %73.6 %0.0 @3.78 %26.5
+2.75 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+3.00 @1.50 %66.6 %20.8 @3.00 %33.4
+3.25 @1.70 %58.9 %0.0 @2.43 %41.1
+3.50 @1.89 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.7% 3.1% 3.1% 1.8% 0.8% 0.3%
1 Gol 4.0% 8.5% 6.8% 3.9% 1.7% 0.6%
2 Gol 5.0% 8.6% 7.4% 4.2% 1.8% 0.6%
3 Gol 3.6% 6.2% 5.3% 3.0% 1.3% 0.4%
4 Gol 1.9% 3.3% 2.9% 1.6% 0.7% 0.2%
5 Gol 0.8% 1.4% 1.2% 0.7% 0.3% 0.1%
Sirens — Son 5 Maç
G vs Fgura United (E)
3 - 2
G vs Mtarfa (D)
0 - 8
G vs Pietà Hotspurs (E)
4 - 1
G vs Pietà Hotspurs (D)
0 - 3
B vs Pietà Hotspurs (E)
0 - 0
Balzan FC — Son 5 Maç
G vs Marsa (D)
1 - 4
B vs Hibernians (D)
1 - 1
B vs Hibernians (D)
0 - 0
M vs Hibernians (E)
0 - 1
B vs Hibernians (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.