Maç Listesine Dön
Indonesia I-League • 13.03.2026 — 13:30

Rajasthan United

Elo: 1469
λ (Beklenen Gol): 1.16
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Namdhari

Elo: 1476
λ (Beklenen Gol): 1.57
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rajasthan United - Namdhari mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 1.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Namdhari %45.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rajasthan United xG 1.55
Dengeli
Namdhari xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %27.3
X (Beraberlik) %26.8
2 (Deplasman) %45.9

Çifte Şans 1X: %54.1
Çifte Şans X2: %72.7
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.6 0.5 Alt: %7.4
1.5 Üst: %76.7 1.5 Alt: %23.3
2.5 Üst: %51.5 2.5 Alt: %48.5
3.5 Üst: %29.4 3.5 Alt: %70.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.4
KG Yok %44.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.8
1-2
%9.3
0-1
%9.3
0-2
%8.0
0-0
%7.4
2-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.9 İY X: %42.7 İY 2: %34.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.0 İY 0.5 Alt: %30.0
İY 1.5 Üst: %35.6 İY 1.5 Alt: %64.4
İY 2.5 Üst: %12.7 İY 2.5 Alt: %87.4
İY 3.5 Üst: %3.6 İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.42
+
Dep 5.1
=
Toplam 9.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.1 8.5 Alt: %38.9
9.5 Üst: %48.1 9.5 Alt: %51.9
10.5 Üst: %35.8 10.5 Alt: %64.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.38 Korner (Ev: 2.03, Dep: 2.35)
İY 4.5 Üst: %44.5 İY 4.5 Alt: %55.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %35.0 | Eşit: %12.8 | Dep: %52.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.9
Ev: 11.1 • Dep: 12.8
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.1 21.5 Alt: %31.9
23.5 Şut Üst: %52.2 23.5 Alt: %47.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.4 7.5 Alt: %40.6
8.5 İsabetli Üst: %45.6 8.5 Alt: %54.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Rajasthan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Namdhari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Rajasthan United (+0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Namdhari (-0.25)
@1.89
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.89 %11.3 %0.0 @1.13 %88.8
-1.25 @8.18 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
-1.00 @7.46 %13.4 %16.1 @1.15 %86.6
-0.75 @4.76 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
-0.50 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
-0.25 @3.16 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
0.0 @2.67 %37.5 %27.0 @1.60 %62.5
+0.25 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.8
+0.50 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
+0.75 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+1.00 @1.43 %69.7 %22.1 @3.30 %30.3
+1.25 @1.36 %73.5 %0.0 @3.77 %26.5
+1.50 @1.31 %76.4 %0.0 @4.24 %23.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.37 %73.1 %0.0 @3.72 %26.9
+2.00 @1.46 %68.6 %25.3 @3.18 %31.4
+2.25 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
+2.50 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+2.75 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+3.00 @2.69 %37.2 %22.3 @1.59 %62.8
+3.25 @3.07 %32.6 %0.0 @1.48 %67.5
+3.50 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.4% 9.4% 8.1% 4.2% 1.7% 0.5%
1 Gol 6.7% 12.8% 9.4% 4.9% 1.9% 0.6%
2 Gol 4.4% 6.9% 5.5% 2.9% 1.1% 0.4%
3 Gol 1.7% 2.7% 2.1% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.5% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Rajasthan United — Son 5 Maç
G vs Delhi FC (E)
3 - 1
M vs Sreenidi Deccan (E)
1 - 2
M vs Sreenidi Deccan (D)
2 - 1
M vs Sreenidi Deccan (D)
6 - 1
M vs Sreenidi Deccan (E)
1 - 2
Namdhari — Son 5 Maç
G vs Sreenidi Deccan (D)
0 - 3
G vs SC Bengaluru (E)
2 - 1
G vs Sreenidi Deccan (D)
0 - 1
B vs Sreenidi Deccan (E)
1 - 1
M vs Sreenidi Deccan (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.