Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 08.03.2026 — 02:00

Havre Caucriauville

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 0.97
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Racing Colombes 92

Elo: 1622
λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Havre Caucriauville - Racing Colombes 92 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.97, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %43.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Havre Caucriauville xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Racing Colombes 92 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.97 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.7
X (Beraberlik) %29.9
2 (Deplasman) %43.4

Çifte Şans 1X: %56.6
Çifte Şans X2: %73.3
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.8 0.5 Alt: %11.2
1.5 Üst: %67.5 1.5 Alt: %32.5
2.5 Üst: %40.0 2.5 Alt: %60.0
3.5 Üst: %19.7 3.5 Alt: %80.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.4
KG Yok %53.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.0
0-1
%12.4
0-0
%11.2
1-0
%8.9
0-2
%8.8
1-2
%8.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.4 İY X: %47.1 İY 2: %31.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.5 İY 0.5 Alt: %36.5
İY 1.5 Üst: %28.1 İY 1.5 Alt: %71.9
İY 2.5 Üst: %8.5 İY 2.5 Alt: %91.5
İY 3.5 Üst: %2.0 İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.04
+
Dep 4.54
=
Toplam 8.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.8 8.5 Alt: %51.3
9.5 Üst: %35.7 9.5 Alt: %64.3
10.5 Üst: %24.5 10.5 Alt: %75.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.95 Korner (Ev: 1.86, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %36.1 İY 4.5 Alt: %64.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.5 | Eşit: %13.7 | Dep: %49.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.2
Ev: 10 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 7.4
Ev: 3.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.6 21.5 Alt: %54.4
23.5 Şut Üst: %29.6 23.5 Alt: %70.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.8 7.5 Alt: %54.2
8.5 İsabetli Üst: %32.2 8.5 Alt: %67.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Havre Caucriauville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Havre Caucriauville (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing Colombes 92 (-0.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.17
%46.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.86
%53.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.07 %9.9 %0.0 @1.11 %90.1
-1.25 @9.22 %10.9 %0.0 @1.12 %89.2
-1.00 @8.37 %11.9 %16.8 @1.14 %88.1
-0.75 @5.00 %20.0 %0.0 @1.25 %80.0
-0.50 @3.74 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
-0.25 @3.18 %31.5 %0.0 @1.46 %68.5
0.0 @2.62 %38.2 %30.0 @1.62 %61.8
+0.25 Ana Hat @2.04 %49.1 %0.0 @1.96 %50.9
+0.50 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+0.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
+1.00 @1.36 %73.7 %23.0 @3.80 %26.3
+1.25 @1.30 %77.1 %0.0 @4.36 %22.9
+1.50 @1.25 %79.7 %0.0 @4.93 %20.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
+2.00 @1.82 %55.0 %27.6 @2.22 %45.0
+2.25 Ana Hat @2.17 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
+2.50 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+2.75 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
+3.00 @4.09 %24.5 %20.3 @1.32 %75.5
+3.25 @4.61 %21.7 %0.0 @1.28 %78.3
+3.50 @5.12 %19.5 %0.0 @1.24 %80.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.2% 12.4% 8.8% 3.8% 1.3% 0.3%
1 Gol 9.0% 14.0% 8.5% 3.7% 1.2% 0.3%
2 Gol 4.8% 6.3% 4.2% 1.8% 0.6% 0.2%
3 Gol 1.6% 2.1% 1.3% 0.6% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Havre Caucriauville — Son 5 Maç
B vs Aubervilliers (E)
1 - 1
G vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
B vs Caen II (E)
1 - 1
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
B vs St Ouen l'Aumône (E)
1 - 1
B vs Bastia II (E)
0 - 0
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.