Fransa
National 3 - Group D •
21.03.2026 — 20:00
Havre Caucriauville
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.79
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Dives-Cabourg
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Havre Caucriauville - Dives-Cabourg mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Havre Caucriauville %51.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Havre Caucriauville xG
2.00
Dengeli
Dives-Cabourg xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.6
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%23.5
Çifte Şans 1X: %76.5
Çifte Şans X2: %48.4
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8
0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %79.9
1.5 Alt: %20.1
2.5 Üst: %56.2
2.5 Alt: %43.8
3.5 Üst: %33.8
3.5 Alt: %66.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.6
KG Yok
%42.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
2-1
%9.8
1-0
%8.7
2-0
%8.5
1-2
%6.2
0-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.5
İY X: %40.7
İY 2: %20.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.4
İY 0.5 Alt: %27.6
İY 1.5 Üst: %38.8
İY 1.5 Alt: %61.2
İY 2.5 Üst: %14.6
İY 2.5 Alt: %85.4
İY 3.5 Üst: %4.4
İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.68
+
Dep
4.18
=
Toplam
9.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.2
8.5 Alt: %34.8
9.5 Üst: %52.5
9.5 Alt: %47.5
10.5 Üst: %40.0
10.5 Alt: %60.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.54 Korner (Ev: 2.61, Dep: 1.92)
İY 4.5 Üst: %47.5
İY 4.5 Alt: %52.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.4 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %26.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.1
Ev: 15 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
8.8
Ev: 5.3 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.0
21.5 Alt: %24.0
23.5 Şut Üst: %61.6
23.5 Alt: %38.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.3
7.5 Alt: %34.7
8.5 İsabetli Üst: %51.8
8.5 Alt: %48.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHavre Caucriauville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dives-Cabourg
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Havre Caucriauville (-0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dives-Cabourg (+0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -1.25 | @3.10 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| -1.00 | @2.71 | %36.9 | %22.7 | @1.59 | %63.1 |
| -0.75 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| -0.50 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| -0.25 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| 0.0 | @1.46 | %68.4 | %25.2 | @3.17 | %31.6 |
| +0.25 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.70 | %27.0 |
| +0.50 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.6 |
| +0.75 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.62 | %17.8 |
| +1.00 | @1.12 | %89.0 | %14.2 | @9.09 | %11.0 |
| +1.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.85 | %10.2 |
| +1.50 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.60 | %9.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +2.00 | @1.36 | %73.3 | %24.0 | @3.74 | %26.7 |
| +2.25 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.72 | %36.7 |
| +2.50 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +2.75 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +3.00 | @2.34 | %42.7 | %22.6 | @1.75 | %57.3 |
| +3.25 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
| +3.50 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.2% | 5.3% | 3.5% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.8% | 11.8% | 6.3% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.6% | 9.9% | 5.6% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.1% | 5.9% | 3.4% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.3% | 2.6% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Havre Caucriauville — Son 5 Maç
G
vs Caen II (D)
0 - 1
M
vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
G
vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
Dives-Cabourg — Son 5 Maç
G
vs St Ouen l'Aumône (E)
4 - 2
M
vs Versailles II (D)
2 - 0
B
vs Aubervilliers (E)
0 - 0
B
vs C' Chartres (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.