Fransa
National 3 - Group F •
07.03.2026 — 20:00
Jura Dolois
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.45
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Chalon-sur-Saône
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Jura Dolois - Chalon-sur-Saône mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jura Dolois %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jura Dolois xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chalon-sur-Saône xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.6
X (Beraberlik)
%28.2
2 (Deplasman)
%26.2
Çifte Şans 1X: %73.8
Çifte Şans X2: %54.5
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.8
0.5 Alt: %9.2
1.5 Üst: %72.1
1.5 Alt: %27.9
2.5 Üst: %45.5
2.5 Alt: %54.5
3.5 Üst: %24.2
3.5 Alt: %75.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.6
KG Yok
%49.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.4
1-0
%11.0
0-0
%9.2
2-1
%9.1
2-0
%8.7
0-1
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.5
İY X: %44.8
İY 2: %21.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.7
İY 0.5 Alt: %33.3
İY 1.5 Üst: %31.7
İY 1.5 Alt: %68.4
İY 2.5 Üst: %10.4
İY 2.5 Alt: %89.6
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5
+
Dep
3.96
=
Toplam
8.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.0
8.5 Alt: %46.0
9.5 Üst: %40.8
9.5 Alt: %59.2
10.5 Üst: %29.0
10.5 Alt: %71.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.12 Korner (Ev: 2.3, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %39.6
İY 4.5 Alt: %60.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.0 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %30.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.4
Ev: 12.9 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.6 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.6
21.5 Alt: %43.4
23.5 Şut Üst: %39.9
23.5 Alt: %60.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.7
7.5 Alt: %47.3
8.5 İsabetli Üst: %38.8
8.5 Alt: %61.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJura Dolois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chalon-sur-Saône
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jura Dolois (-0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chalon-sur-Saône (+0.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.43 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -1.25 | @3.93 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| -1.00 | @3.42 | %29.2 | %22.8 | @1.41 | %70.8 |
| -0.75 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| -0.50 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| 0.0 | @1.58 | %63.3 | %28.4 | @2.73 | %36.7 |
| +0.25 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +0.50 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +0.75 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.05 | %19.8 |
| +1.00 | @1.14 | %87.9 | %16.1 | @8.27 | %12.1 |
| +1.25 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.06 | %11.0 |
| +1.50 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.86 | %10.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.09 | %32.3 |
| +2.00 | @1.62 | %61.8 | %26.7 | @2.62 | %38.2 |
| +2.25 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| +2.50 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +2.75 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| +3.00 | @3.30 | %30.3 | %21.5 | @1.44 | %69.7 |
| +3.25 | @3.75 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
| +3.50 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.2% | 7.7% | 4.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.1% | 13.5% | 6.6% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.7% | 9.1% | 4.8% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.2% | 4.4% | 2.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.6% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Jura Dolois — Son 5 Maç
M
vs Ivry (D)
2 - 1
G
vs Belfort (D)
0 - 1
M
vs Belfort (D)
2 - 0
G
vs Belfort (E)
2 - 0
Chalon-sur-Saône — Son 5 Maç
B
vs Racing Besançon (E)
2 - 2
M
vs Besançon (D)
2 - 0
G
vs Strasbourg II (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.