Fransa
National 3 - Group F •
28.03.2026 — 20:00
Chalon-sur-Saône
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.03
1 - 4
Tamamlandı
Torcy
Elo: 1554λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chalon-sur-Saône - Torcy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 1.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Torcy %36.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chalon-sur-Saône xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Torcy xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.0
X (Beraberlik)
%31.6
2 (Deplasman)
%36.4
Çifte Şans 1X: %63.6
Çifte Şans X2: %68.0
Çifte Şans 12: %68.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.2
0.5 Alt: %12.8
1.5 Üst: %64.1
1.5 Alt: %35.9
2.5 Üst: %36.2
2.5 Alt: %63.8
3.5 Üst: %16.9
3.5 Alt: %83.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.2
KG Yok
%55.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%12.8
0-1
%12.1
1-0
%11.1
1-2
%7.5
0-2
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.3
İY X: %48.9
İY 2: %26.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.2
İY 0.5 Alt: %38.8
İY 1.5 Üst: %25.7
İY 1.5 Alt: %74.3
İY 2.5 Üst: %7.4
İY 2.5 Alt: %92.7
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.15
+
Dep
4.12
=
Toplam
8.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.4
8.5 Alt: %55.6
9.5 Üst: %31.7
9.5 Alt: %68.3
10.5 Üst: %21.1
10.5 Alt: %78.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.8 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %33.3
İY 4.5 Alt: %66.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.4 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %42.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.3
Ev: 10.3 • Dep: 10
İsabetli Şut
7.1
Ev: 3.7 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %38.1
21.5 Alt: %61.9
23.5 Şut Üst: %23.2
23.5 Alt: %76.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.4
7.5 Alt: %58.6
8.5 İsabetli Üst: %28.2
8.5 Alt: %71.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChalon-sur-Saône
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Torcy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chalon-sur-Saône (0.0)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %31.6
Torcy (+0.00)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.97 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
| -1.25 | @7.19 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -1.00 | @6.42 | %15.6 | %19.5 | @1.18 | %84.4 |
| -0.75 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| -0.50 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.25 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| 0.0 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %31.6 | @1.88 | %53.2 |
| +0.25 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
| +0.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +0.75 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +1.00 | @1.24 | %80.7 | %21.2 | @5.19 | %19.3 |
| +1.25 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.89 | %17.0 |
| +1.50 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.59 | %15.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +2.00 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %28.0 | @2.00 | %49.9 |
| +2.25 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| +2.50 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.56 | %63.9 |
| +2.75 | @3.42 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| +3.00 | @4.81 | %20.8 | %19.3 | @1.26 | %79.2 |
| +3.25 | @5.38 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| +3.50 | @5.95 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.8% | 12.1% | 7.3% | 2.7% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.1% | 14.5% | 7.5% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.2% | 6.9% | 3.9% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.1% | 2.4% | 1.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Chalon-sur-Saône — Son 5 Maç
M
vs Thonon Evian (D)
3 - 1
G
vs Strasbourg II (E)
2 - 0
G
vs Jura Dolois (D)
1 - 2
B
vs Racing Besançon (E)
2 - 2
M
vs Besançon (D)
2 - 0
Torcy — Son 5 Maç
B
vs Ivry (E)
1 - 1
G
vs Besançon (D)
0 - 1
G
vs Mulhouse (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.