Maç Listesine Dön
Malezya Challenge League • 15.02.2026 — 16:00

Marsa

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.03
1 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Balzan FC

Elo: 1542
λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Marsa - Balzan FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 1.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Marsa %34.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Marsa xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Balzan FC xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.3
X (Beraberlik) %32.5
2 (Deplasman) %33.2

Çifte Şans 1X: %66.8
Çifte Şans X2: %65.7
Çifte Şans 12: %67.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.0 0.5 Alt: %14.1
1.5 Üst: %61.5 1.5 Alt: %38.6
2.5 Üst: %33.4 2.5 Alt: %66.6
3.5 Üst: %15.0 3.5 Alt: %85.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.9
KG Yok %58.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.5
0-0
%14.0
1-0
%12.4
0-1
%12.1
2-1
%7.0
2-0
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.3 İY X: %50.1 İY 2: %24.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.4 İY 0.5 Alt: %40.6
İY 1.5 Üst: %24.0 İY 1.5 Alt: %76.0
İY 2.5 Üst: %6.6 İY 2.5 Alt: %93.4
İY 3.5 Üst: %1.4 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.15
+
Dep 3.89
=
Toplam 8.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.3 8.5 Alt: %58.7
9.5 Üst: %28.9 9.5 Alt: %71.1
10.5 Üst: %18.8 10.5 Alt: %81.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.7 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %31.3 İY 4.5 Alt: %68.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.5 | Eşit: %14.3 | Dep: %39.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.7
Ev: 10.3 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 6.9
Ev: 3.7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.8 21.5 Alt: %67.2
23.5 Şut Üst: %19.0 23.5 Alt: %81.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.2 7.5 Alt: %61.8
8.5 İsabetli Üst: %25.4 8.5 Alt: %74.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Marsa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Balzan FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Marsa (0.0)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %32.6
Balzan FC (+0.00)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.86
%53.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.37 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
-1.25 @6.61 %15.1 %0.0 @1.18 %84.9
-1.00 @5.85 %17.1 %20.7 @1.21 %82.9
-0.75 @3.75 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
-0.50 @2.92 %34.3 %0.0 @1.52 %65.7
-0.25 @2.44 %40.9 %0.0 @1.69 %59.1
0.0 Ana Hat @1.97 %50.8 %32.6 @2.03 %49.2
+0.25 @1.66 %60.4 %0.0 @2.52 %39.6
+0.50 @1.50 %66.8 %0.0 @3.01 %33.2
+0.75 @1.34 %74.4 %0.0 @3.90 %25.6
+1.00 @1.19 %83.8 %20.3 @6.17 %16.2
+1.25 @1.17 %85.6 %0.0 @6.96 %14.4
+1.50 @1.15 %87.1 %0.0 @7.74 %12.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.81 %55.1 %0.0 @2.23 %44.9
+2.00 Ana Hat @2.16 %46.3 %28.1 @1.86 %53.7
+2.25 @2.58 %38.8 %0.0 @1.63 %61.3
+2.50 @3.00 %33.3 %0.0 @1.50 %66.7
+2.75 @3.77 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
+3.00 @5.48 %18.3 %18.4 @1.22 %81.8
+3.25 @6.10 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
+3.50 @6.72 %14.9 %0.0 @1.17 %85.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.0% 12.1% 6.6% 2.2% 0.6% 0.1%
1 Gol 12.4% 14.6% 6.8% 2.3% 0.6% 0.1%
2 Gol 6.9% 7.0% 3.5% 1.2% 0.3% 0.1%
3 Gol 2.4% 2.4% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Marsa — Son 5 Maç
B vs Vittoriosa Stars (D)
1 - 1
M vs Zebbug Rangers (E)
0 - 1
M vs Birzebbuga (D)
1 - 0
G vs Mtarfa (D)
0 - 2
G vs Zebbug Rangers (E)
4 - 2
Balzan FC — Son 5 Maç
B vs Hibernians (D)
1 - 1
B vs Hibernians (D)
0 - 0
M vs Hibernians (E)
0 - 1
B vs Hibernians (E)
0 - 0
G vs Hibernians (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.