Maç Listesine Dön
Malezya Challenge League • 14.03.2026 — 18:30

Santa Lucía

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.46
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Marsa

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 2.03
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Santa Lucía - Marsa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 2.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Marsa %50.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Santa Lucía xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Marsa xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.9
X (Beraberlik) %22.8
2 (Deplasman) %50.3

Çifte Şans 1X: %49.7
Çifte Şans X2: %73.1
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2 0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %87.0 1.5 Alt: %13.0
2.5 Üst: %67.7 2.5 Alt: %32.3
3.5 Üst: %46.1 3.5 Alt: %53.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %67.3
KG Yok %32.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.7
1-2
%9.2
2-2
%6.7
2-1
%6.6
0-2
%6.3
1-3
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.0 İY X: %37.3 İY 2: %38.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.2 İY 0.5 Alt: %21.8
İY 1.5 Üst: %47.3 İY 1.5 Alt: %52.7
İY 2.5 Üst: %20.7 İY 2.5 Alt: %79.3
İY 3.5 Üst: %7.2 İY 3.5 Alt: %92.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.01
+
Dep 6.09
=
Toplam 11.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.7 8.5 Alt: %22.3
9.5 Üst: %67.1 9.5 Alt: %32.9
10.5 Üst: %55.3 10.5 Alt: %44.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.11 Korner (Ev: 2.3, Dep: 2.8)
İY 4.5 Üst: %57.8 İY 4.5 Alt: %42.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %31.6 | Eşit: %11.5 | Dep: %56.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.5
Ev: 12.9 • Dep: 15.6
İsabetli Şut 9.9
Ev: 4.6 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.1 21.5 Alt: %8.9
23.5 Şut Üst: %82.6 23.5 Alt: %17.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.5 7.5 Alt: %22.5
8.5 İsabetli Üst: %66.1 8.5 Alt: %33.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Santa Lucía
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Marsa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Santa Lucía (+0.50)
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Marsa (-0.50)
@2.01
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.16 %12.3 %0.0 @1.14 %87.8
-1.25 @7.56 %13.2 %0.0 @1.15 %86.8
-1.00 @6.95 %14.4 %14.8 @1.17 %85.6
-0.75 @4.71 %21.2 %0.0 @1.27 %78.8
-0.50 @3.69 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
-0.25 @3.26 %30.7 %0.0 @1.44 %69.4
0.0 @2.83 %35.3 %23.3 @1.55 %64.7
+0.25 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
+0.50 Ana Hat @1.99 %50.4 %0.0 @2.01 %49.6
+0.75 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
+1.00 @1.57 %63.7 %21.0 @2.76 %36.3
+1.25 @1.47 %68.0 %0.0 @3.12 %32.0
+1.50 @1.40 %71.4 %0.0 @3.49 %28.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.17 %85.2 %0.0 @6.78 %14.8
+2.00 @1.20 %83.4 %19.7 @6.04 %16.6
+2.25 @1.35 %74.3 %0.0 @3.90 %25.7
+2.50 @1.49 %67.0 %0.0 @3.03 %33.0
+2.75 @1.59 %62.9 %0.0 @2.70 %37.1
+3.00 @1.73 %57.7 %22.1 @2.36 %42.3
+3.25 Ana Hat @1.98 %50.5 %0.0 @2.02 %49.5
+3.50 @2.23 %44.9 %0.0 @1.82 %55.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.8% 5.6% 6.4% 4.4% 2.2% 0.9%
1 Gol 3.8% 9.9% 9.4% 6.4% 3.2% 1.3%
2 Gol 3.3% 6.7% 6.8% 4.6% 2.4% 1.0%
3 Gol 1.6% 3.3% 3.3% 2.2% 1.1% 0.5%
4 Gol 0.6% 1.2% 1.2% 0.8% 0.4% 0.2%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
Santa Lucía — Son 5 Maç
M vs Zurrieq (D)
4 - 0
M vs Zurrieq (D)
2 - 0
M vs Zurrieq (E)
3 - 6
G vs Zurrieq (E)
2 - 0
Marsa — Son 5 Maç
B vs Gudja United (E)
3 - 3
M vs Birzebbuga (E)
0 - 3
M vs Mgarr United (E)
1 - 2
B vs Vittoriosa Stars (E)
2 - 2
M vs Balzan FC (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.