Fransa
National 3 - Group C •
14.03.2026 — 20:00
Ergué-Gaberic
Elo: 1429λ (Beklenen Gol): 1.67
1 - 1
Tamamlandı
Rennes II
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 2.42
Model Güven Derecesi:
%80
Ergué-Gaberic - Rennes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.67, Dep: 2.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rennes II %54.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ergué-Gaberic xG
1.95
Dengeli
Rennes II xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.7
X (Beraberlik)
%20.3
2 (Deplasman)
%54.0
Çifte Şans 1X: %46.0
Çifte Şans X2: %74.3
Çifte Şans 12: %79.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %92.0
1.5 Alt: %8.0
2.5 Üst: %77.5
2.5 Alt: %22.5
3.5 Üst: %58.4
3.5 Alt: %41.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.5
KG Yok
%25.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.2
1-1
%7.3
2-2
%6.8
1-3
%6.6
2-1
%5.6
2-3
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.0
İY X: %33.9
İY 2: %42.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.1
İY 0.5 Alt: %16.9
İY 1.5 Üst: %55.6
İY 1.5 Alt: %44.4
İY 2.5 Üst: %27.6
İY 2.5 Alt: %72.4
İY 3.5 Üst: %11.0
İY 3.5 Alt: %89.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.44
+
Dep
6.93
=
Toplam
12.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.8
8.5 Alt: %13.2
9.5 Üst: %78.8
9.5 Alt: %21.2
10.5 Üst: %69.0
10.5 Alt: %31.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.69 Korner (Ev: 2.5, Dep: 3.19)
İY 4.5 Üst: %67.1
İY 4.5 Alt: %32.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.5 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %61.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.2
Ev: 14.2 • Dep: 18
İsabetli Şut
11.2
Ev: 5.1 • Dep: 6.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.6
21.5 Alt: %2.4
23.5 Şut Üst: %94.3
23.5 Alt: %5.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.1
7.5 Alt: %12.9
8.5 İsabetli Üst: %78.8
8.5 Alt: %21.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiErgué-Gaberic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rennes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ergué-Gaberic (+0.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rennes II (-0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.06
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.14 | %12.3 | %0.0 | @1.14 | %87.7 |
| -1.25 | @7.57 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -1.00 | @7.01 | %14.3 | %13.9 | @1.17 | %85.7 |
| -0.75 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -0.50 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| -0.25 | @3.42 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| 0.0 | @3.01 | %33.2 | %21.2 | @1.50 | %66.8 |
| +0.25 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| +0.50 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| +0.75 | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| +1.00 | @1.68 | %59.4 | %20.4 | @2.46 | %40.6 |
| +1.25 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +1.50 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @11.04 | %9.1 |
| +2.00 | @1.11 | %90.1 | %15.2 | @10.14 | %9.9 |
| +2.25 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.79 | %17.3 |
| +2.50 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.25 | %23.5 |
| +2.75 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +3.00 | @1.42 | %70.6 | %20.0 | @3.40 | %29.4 |
| +3.25 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +3.50 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 3.7% | 5.1% | 4.1% | 2.5% | 1.2% |
| 1 Gol | 2.4% | 7.6% | 8.6% | 6.9% | 4.2% | 2.0% |
| 2 Gol | 2.4% | 5.9% | 7.1% | 5.8% | 3.5% | 1.7% |
| 3 Gol | 1.4% | 3.3% | 4.0% | 3.2% | 1.9% | 0.9% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.4% | 1.7% | 1.3% | 0.8% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.3% | 0.1% |
Ergué-Gaberic — Son 5 Maç
G
vs Laval II (D)
1 - 2
B
vs Brest II (E)
1 - 1
G
vs Vitre (D)
0 - 1
M
vs Saint-Pierre Milizac (D)
1 - 0
G
vs Alencon (D)
2 - 3
Rennes II — Son 5 Maç
B
vs Pontivy GSI (E)
1 - 1
M
vs Alencon (D)
4 - 3
B
vs Saint-Pierre Milizac (D)
1 - 1
B
vs Cesson (E)
1 - 1
B
vs Ergué-Gaberic (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | National 3 - Group C | Rennes II | 1 - 1 | Ergué-Gaberic |
| 26.04.2025 | National 3 - Group C | Ergué-Gaberic | 3 - 4 | Rennes II |
| 11.01.2025 | National 3 - Group C | Rennes II | 5 - 1 | Ergué-Gaberic |
| 17.02.2024 | National 3 - Group E | Ergué-Gaberic | 0 - 2 | Rennes II |
| 23.09.2023 | National 3 - Group E | Rennes II | 2 - 0 | Ergué-Gaberic |
| 25.01.2020 | National 3 - Group K | Rennes II | 1 - 1 | Ergué-Gaberic |
| 07.09.2019 | National 3 - Group K | Ergué-Gaberic | 1 - 2 | Rennes II |