Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group H • 21.02.2026 — 20:00

Gallia Lucciana

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 1.44
3 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Montpellier II

Elo: 1463
λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gallia Lucciana - Montpellier II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gallia Lucciana %37.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gallia Lucciana xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Montpellier II xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.1
X (Beraberlik) %26.7
2 (Deplasman) %36.2

Çifte Şans 1X: %63.8
Çifte Şans X2: %62.9
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4 0.5 Alt: %6.7
1.5 Üst: %78.8 1.5 Alt: %21.2
2.5 Üst: %54.5 2.5 Alt: %45.5
3.5 Üst: %32.2 3.5 Alt: %67.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.8
KG Yok %41.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.6
2-1
%8.4
1-2
%8.3
1-0
%7.4
0-1
%7.3
0-0
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.3 İY X: %42.0 İY 2: %28.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.5 İY 0.5 Alt: %28.5
İY 1.5 Üst: %37.7 İY 1.5 Alt: %62.3
İY 2.5 Üst: %13.9 İY 2.5 Alt: %86.1
İY 3.5 Üst: %4.1 İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.98
+
Dep 4.78
=
Toplam 9.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.9 8.5 Alt: %36.1
9.5 Üst: %51.1 9.5 Alt: %48.9
10.5 Üst: %38.6 10.5 Alt: %61.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.49 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %46.5 İY 4.5 Alt: %53.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.1 | Eşit: %12.9 | Dep: %41.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.7
Ev: 12.8 • Dep: 11.9
İsabetli Şut 8.6
Ev: 4.6 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.3 21.5 Alt: %26.7
23.5 Şut Üst: %58.2 23.5 Alt: %41.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.1 7.5 Alt: %37.0
8.5 İsabetli Üst: %49.4 8.5 Alt: %50.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Gallia Lucciana
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Montpellier II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Gallia Lucciana (0.0)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %26.9
Montpellier II (+0.00)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.68 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-1.25 @5.13 %19.5 %0.0 @1.24 %80.5
-1.00 @4.58 %21.9 %19.3 @1.28 %78.2
-0.75 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
-0.50 @2.71 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
-0.25 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
0.0 Ana Hat @1.98 %50.6 %26.9 @2.02 %49.4
+0.25 @1.72 %58.3 %0.0 @2.40 %41.7
+0.50 @1.57 %63.9 %0.0 @2.77 %36.1
+0.75 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.4
+1.00 @1.27 %78.9 %19.1 @4.75 %21.1
+1.25 @1.23 %81.2 %0.0 @5.31 %18.9
+1.50 @1.21 %83.0 %0.0 @5.87 %17.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.32 %75.7 %0.0 @4.11 %24.3
+2.00 @1.39 %71.7 %24.5 @3.54 %28.3
+2.25 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+2.50 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
+2.75 Ana Hat @2.07 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
+3.00 @2.45 %40.9 %22.5 @1.69 %59.1
+3.25 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
+3.50 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.6% 7.3% 5.8% 2.8% 1.0% 0.3%
1 Gol 7.4% 12.7% 8.4% 4.0% 1.4% 0.4%
2 Gol 6.0% 8.5% 6.0% 2.9% 1.0% 0.3%
3 Gol 2.9% 4.1% 2.9% 1.4% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.0% 1.5% 1.0% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.1% 0.0%
Gallia Lucciana — Son 5 Maç
M vs Seyssinet-Pariset (D)
2 - 0
B vs Olympique Marseille II (D)
0 - 0
M vs Villefranche SJB (E)
0 - 1
M vs Olympique Marseille II (E)
0 - 3
M vs Villefranche SJB (D)
2 - 1
Montpellier II — Son 5 Maç
M vs Olympique d'Alès (D)
3 - 1
B vs Olympique Marseille II (E)
3 - 3
M vs Fos (D)
3 - 1
G vs Carnoux (D)
2 - 3
M vs Lyon Duchere (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.