Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 07.03.2026 — 20:00

UF Touraine

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.42
0 - 0
Tamamlandı

Challans

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 0.97
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
UF Touraine - Challans mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.42, Dep: 0.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UF Touraine %46.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UF Touraine xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Challans xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.42 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.5
X (Beraberlik) %28.7
2 (Deplasman) %24.8

Çifte Şans 1X: %75.2
Çifte Şans X2: %53.5
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9 0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.0 1.5 Alt: %30.0
2.5 Üst: %42.9 2.5 Alt: %57.1
3.5 Üst: %22.0 3.5 Alt: %78.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.2
KG Yok %51.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.6
1-0
%12.0
0-0
%10.1
2-0
%9.2
2-1
%9.0
0-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.8 İY X: %45.7 İY 2: %20.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2 İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %30.0 İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5 İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.94
+
Dep 3.81
=
Toplam 8.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.2 8.5 Alt: %48.8
9.5 Üst: %38.1 9.5 Alt: %62.0
10.5 Üst: %26.6 10.5 Alt: %73.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.03 Korner (Ev: 2.27, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %37.7 İY 4.5 Alt: %62.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.3 | Eşit: %12.8 | Dep: %28.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.8
Ev: 12.7 • Dep: 9.1
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.5 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.4 21.5 Alt: %48.6
23.5 Şut Üst: %34.9 23.5 Alt: %65.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.7 7.5 Alt: %50.3
8.5 İsabetli Üst: %35.8 8.5 Alt: %64.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
UF Touraine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Challans
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
UF Touraine (-0.50)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Challans (+0.50)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.37 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
-1.25 @3.86 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
-1.00 @3.34 %29.9 %23.4 @1.43 %70.1
-0.75 @2.55 %39.2 %0.0 @1.64 %60.8
-0.50 Ana Hat @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
-0.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
0.0 @1.54 %65.1 %28.8 @2.86 %34.9
+0.25 @1.41 %70.9 %0.0 @3.44 %29.1
+0.50 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
+0.75 @1.23 %81.5 %0.0 @5.42 %18.5
+1.00 @1.12 %89.1 %15.7 @9.20 %10.9
+1.25 @1.11 %90.1 %0.0 @10.06 %9.9
+1.50 @1.10 %90.8 %0.0 @10.91 %9.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.53 %65.2 %0.0 @2.87 %34.8
+2.00 @1.71 %58.7 %27.2 @2.42 %41.4
+2.25 Ana Hat @2.02 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
+2.50 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
+2.75 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
+3.00 @3.64 %27.5 %21.0 @1.38 %72.5
+3.25 @4.12 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
+3.50 @4.60 %21.7 %0.0 @1.28 %78.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.1% 7.9% 4.3% 1.4% 0.3% 0.1%
1 Gol 12.1% 13.6% 6.2% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.3% 9.0% 4.4% 1.4% 0.3% 0.1%
3 Gol 4.4% 4.3% 2.1% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.6% 1.5% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
UF Touraine — Son 5 Maç
M vs Nantes II (D)
2 - 1
G vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G vs USSA Vertou (D)
0 - 2
M vs Chateauroux II (D)
3 - 0
G vs Chateauroux II (E)
3 - 0
Challans — Son 5 Maç
M vs Les Sables (D)
2 - 1
G vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G vs USSA Vertou (D)
0 - 1
G vs Panazol (D)
1 - 2
B vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.