Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 21.03.2026 — 20:00

La Chataigneraie

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 1.09
2 - 2
Tamamlandı

Challans

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
La Chataigneraie - Challans mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre La Chataigneraie %38.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
La Chataigneraie xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Challans xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.4
X (Beraberlik) %32.8
2 (Deplasman) %28.9

Çifte Şans 1X: %71.1
Çifte Şans X2: %61.6
Çifte Şans 12: %67.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.3 0.5 Alt: %14.7
1.5 Üst: %60.2 1.5 Alt: %39.8
2.5 Üst: %32.1 2.5 Alt: %67.9
3.5 Üst: %14.1 3.5 Alt: %85.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %40.5
KG Yok %59.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%14.7
1-1
%14.4
1-0
%13.8
0-1
%11.4
2-0
%8.1
2-1
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.5 İY X: %50.6 İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.6 İY 0.5 Alt: %41.4
İY 1.5 Üst: %23.2 İY 1.5 Alt: %76.8
İY 2.5 Üst: %6.2 İY 2.5 Alt: %93.8
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.27
+
Dep 3.67
=
Toplam 7.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.8 8.5 Alt: %60.2
9.5 Üst: %27.5 9.5 Alt: %72.5
10.5 Üst: %17.8 10.5 Alt: %82.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.65 Korner (Ev: 1.96, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %30.3 İY 4.5 Alt: %69.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.3 | Eşit: %14.1 | Dep: %34.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.4
Ev: 10.7 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 6.8
Ev: 3.8 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.4 21.5 Alt: %69.6
23.5 Şut Üst: %17.3 23.5 Alt: %82.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.8 7.5 Alt: %63.2
8.5 İsabetli Üst: %24.2 8.5 Alt: %75.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
La Chataigneraie
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Challans
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
La Chataigneraie (-0.25)
@2.18
%45.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Challans (+0.25)
@1.85
%54.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.86
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.16
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.29 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
-1.25 @5.58 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
-1.00 @4.88 %20.5 %22.4 @1.26 %79.5
-0.75 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.5
-0.50 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
-0.25 Ana Hat @2.18 %45.9 %0.0 @1.85 %54.1
0.0 @1.75 %57.1 %32.8 @2.33 %42.9
+0.25 @1.53 %65.5 %0.0 @2.90 %34.5
+0.50 @1.41 %71.2 %0.0 @3.47 %28.9
+0.75 @1.28 %78.4 %0.0 @4.63 %21.6
+1.00 @1.15 %87.3 %18.5 @7.88 %12.7
+1.25 @1.13 %88.6 %0.0 @8.78 %11.4
+1.50 @1.12 %89.7 %0.0 @9.67 %10.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.86 %53.6 %0.0 @2.16 %46.4
+2.00 @2.24 %44.6 %28.1 @1.80 %55.5
+2.25 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.7
+2.50 @3.12 %32.0 %0.0 @1.47 %68.0
+2.75 @3.95 %25.3 %0.0 @1.34 %74.7
+3.00 @5.84 %17.1 %18.0 @1.21 %82.9
+3.25 @6.48 %15.4 %0.0 @1.18 %84.6
+3.50 @7.13 %14.0 %0.0 @1.16 %86.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.7% 11.4% 5.6% 1.7% 0.4% 0.1%
1 Gol 13.8% 14.4% 6.1% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 8.1% 7.3% 3.3% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.9% 2.6% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
La Chataigneraie — Son 5 Maç
B vs Chauvigny (D)
2 - 2
B vs Panazol (E)
0 - 0
G vs USSA Vertou (E)
2 - 1
Challans — Son 5 Maç
M vs Le Poiré sur Vie (E)
2 - 3
B vs UF Touraine (D)
0 - 0
M vs Les Sables (D)
2 - 1
G vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G vs USSA Vertou (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.