Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 28.03.2026 — 20:00

Challans

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.00
3 - 0
Tamamlandı

Panazol

Elo: 1487
λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%76
Challans - Panazol mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.00, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Challans %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Challans xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Panazol xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.00 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.8
X (Beraberlik) %34.7
2 (Deplasman) %26.5

Çifte Şans 1X: %73.5
Çifte Şans X2: %61.3
Çifte Şans 12: %65.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.2 0.5 Alt: %17.8
1.5 Üst: %54.2 1.5 Alt: %45.8
2.5 Üst: %26.5 2.5 Alt: %73.5
3.5 Üst: %10.6 3.5 Alt: %89.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %35.3
KG Yok %64.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%17.8
1-0
%15.9
1-1
%14.1
0-1
%12.1
2-0
%8.5
2-1
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.0 İY X: %53.3 İY 2: %19.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.7 İY 0.5 Alt: %45.3
İY 1.5 Üst: %19.8 İY 1.5 Alt: %80.2
İY 2.5 Üst: %4.8 İY 2.5 Alt: %95.2
İY 3.5 Üst: %0.9 İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.1
+
Dep 3.4
=
Toplam 7.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.8 8.5 Alt: %66.2
9.5 Üst: %22.4 9.5 Alt: %77.6
10.5 Üst: %13.8 10.5 Alt: %86.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.45 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %26.5 İY 4.5 Alt: %73.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.8 | Eşit: %14.4 | Dep: %32.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.1
Ev: 10.2 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 6.3
Ev: 3.6 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.8 21.5 Alt: %79.2
23.5 Şut Üst: %10.6 23.5 Alt: %89.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.4 7.5 Alt: %69.7
8.5 İsabetli Üst: %18.9 8.5 Alt: %81.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Challans
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Panazol
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Challans (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Panazol (+0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.54 %15.3 %0.0 @1.18 %84.7
-1.25 @5.77 %17.3 %0.0 @1.21 %82.7
-1.00 @5.01 %20.0 %23.4 @1.25 %80.0
-0.75 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.4
-0.50 @2.58 %38.7 %0.0 @1.63 %61.3
-0.25 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.2
0.0 @1.69 %59.3 %34.8 @2.46 %40.7
+0.25 @1.47 %67.9 %0.0 @3.11 %32.1
+0.50 @1.36 %73.5 %0.0 @3.77 %26.5
+0.75 @1.24 %80.7 %0.0 @5.19 %19.3
+1.00 @1.12 %89.6 %18.0 @9.59 %10.4
+1.25 @1.10 %90.6 %0.0 @10.64 %9.4
+1.50 @1.09 %91.4 %0.0 @11.69 %8.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.2
+2.00 @2.73 %36.7 %27.7 @1.58 %63.4
+2.25 @3.25 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
+2.50 @3.78 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
+2.75 @4.97 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
+3.00 @7.96 %12.6 %15.9 @1.14 %87.4
+3.25 @8.71 %11.5 %0.0 @1.13 %88.5
+3.50 @9.47 %10.6 %0.0 @1.12 %89.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 17.8% 12.1% 5.1% 1.3% 0.3% 0.0%
1 Gol 15.9% 14.2% 5.1% 1.3% 0.3% 0.0%
2 Gol 8.5% 6.6% 2.6% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.8% 2.2% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.7% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Challans — Son 5 Maç
B vs La Chataigneraie (D)
2 - 2
M vs Le Poiré sur Vie (E)
2 - 3
B vs UF Touraine (D)
0 - 0
M vs Les Sables (D)
2 - 1
G vs Chateauroux II (E)
2 - 0
Panazol — Son 5 Maç
G vs Chauvigny (E)
1 - 0
G vs USSA Vertou (E)
1 - 0
B vs La Chataigneraie (D)
0 - 0
M vs Le Poiré sur Vie (E)
0 - 2
M vs Challans (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
23.11.2025 National 3 - Group B Panazol 1 - 2 Challans
16.02.2025 National 3 - Group B Panazol 1 - 0 Challans
21.09.2024 National 3 - Group B Challans 2 - 1 Panazol