Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 12.04.2026 — 13:00

Villalbés

Elo: 1524
λ (Beklenen Gol): 1.70
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Cambados

Elo: 1417
λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Villalbés - Cambados mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Villalbés %56.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %55.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villalbés xG 1.95
Dengeli
Cambados xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %56.6
X (Beraberlik) %25.6
2 (Deplasman) %17.8

Çifte Şans 1X: %82.2
Çifte Şans X2: %43.4
Çifte Şans 12: %74.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3 0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.1 1.5 Alt: %26.9
2.5 Üst: %46.9 2.5 Alt: %53.1
3.5 Üst: %25.3 3.5 Alt: %74.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.7
KG Yok %52.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%12.4
1-1
%12.1
2-0
%11.3
2-1
%9.6
0-0
%8.7
3-0
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.5 İY X: %43.2 İY 2: %16.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.5 İY 0.5 Alt: %32.5
İY 1.5 Üst: %32.5 İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8 İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.5
+
Dep 3.55
=
Toplam 9.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.1 8.5 Alt: %44.9
9.5 Üst: %41.9 9.5 Alt: %58.1
10.5 Üst: %30.0 10.5 Alt: %70.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.16 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %40.3 İY 4.5 Alt: %59.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %68.4 | Eşit: %11.0 | Dep: %20.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.8
Ev: 14.4 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 8
Ev: 5.1 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.2 21.5 Alt: %40.8
23.5 Şut Üst: %42.6 23.5 Alt: %57.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.6 7.5 Alt: %45.4
8.5 İsabetli Üst: %40.6 8.5 Alt: %59.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Villalbés
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cambados
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Villalbés (-0.75)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cambados (+0.75)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.18 %31.4 %0.0 @1.46 %68.6
-1.25 @2.79 %35.9 %0.0 @1.56 %64.1
-1.00 @2.39 %41.8 %24.8 @1.72 %58.2
-0.75 Ana Hat @2.00 %50.1 %0.0 @2.00 %50.0
-0.50 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.8
-0.25 @1.55 %64.6 %0.0 @2.82 %35.4
0.0 @1.32 %75.8 %25.8 @4.14 %24.2
+0.25 @1.26 %79.4 %0.0 @4.86 %20.6
+0.50 @1.22 %82.1 %0.0 @5.58 %17.9
+0.75 @1.15 %87.3 %0.0 @7.88 %12.7
+1.00 @1.07 %93.3 %12.0 @14.89 %6.7
+1.25 @1.07 %93.7 %0.0 @15.91 %6.3
+1.50 @1.06 %94.1 %0.0 @16.92 %5.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.45 %68.8 %0.0 @3.20 %31.2
+2.00 @1.58 %63.2 %26.5 @2.71 %36.8
+2.25 Ana Hat @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+2.50 @2.15 %46.5 %0.0 @1.87 %53.5
+2.75 @2.51 %39.9 %0.0 @1.66 %60.1
+3.00 @3.17 %31.6 %21.8 @1.46 %68.4
+3.25 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
+3.50 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.7% 5.9% 2.9% 0.8% 0.2% 0.0%
1 Gol 12.5% 12.2% 4.9% 1.4% 0.3% 0.1%
2 Gol 11.3% 9.7% 4.1% 1.2% 0.2% 0.0%
3 Gol 6.4% 5.5% 2.3% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.7% 2.3% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.9% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Villalbés — Son 5 Maç
G vs Celta de Vigo III (E)
1 - 0
B vs Celta de Vigo III (E)
0 - 0
G vs Celta de Vigo III (D)
1 - 2
B vs Celta de Vigo III (D)
2 - 2
B vs Celta de Vigo III (E)
1 - 1
Cambados — Son 5 Maç
G vs Barbadás (E)
3 - 2
B vs Viveiro (D)
0 - 0
B vs Alondras (D)
3 - 3
M vs CD Lugo B (E)
0 - 1
M vs Celta de Vigo III (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.