Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 17 • 08.03.2026 — 18:30

Zuera

Elo: 1415
λ (Beklenen Gol): 1.08
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Huesca II

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Zuera - Huesca II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Huesca II %38.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zuera xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Huesca II xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.7
X (Beraberlik) %30.4
2 (Deplasman) %38.0

Çifte Şans 1X: %62.1
Çifte Şans X2: %68.3
Çifte Şans 12: %69.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.9 0.5 Alt: %11.2
1.5 Üst: %67.7 1.5 Alt: %32.3
2.5 Üst: %40.1 2.5 Alt: %59.9
3.5 Üst: %19.9 3.5 Alt: %80.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.3
KG Yok %52.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.2
0-1
%11.2
0-0
%11.1
1-0
%10.0
1-2
%8.0
0-2
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5 İY X: %47.2 İY 2: %28.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.6 İY 0.5 Alt: %36.4
İY 1.5 Üst: %28.2 İY 1.5 Alt: %71.8
İY 2.5 Üst: %8.6 İY 2.5 Alt: %91.4
İY 3.5 Üst: %2.1 İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.26
+
Dep 4.32
=
Toplam 8.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.7 8.5 Alt: %51.3
9.5 Üst: %35.7 9.5 Alt: %64.3
10.5 Üst: %24.5 10.5 Alt: %75.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.94 Korner (Ev: 1.96, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %36.0 İY 4.5 Alt: %64.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %42.3 | Eşit: %13.8 | Dep: %43.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.2
Ev: 10.6 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 7.4
Ev: 3.8 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.9 21.5 Alt: %54.1
23.5 Şut Üst: %29.9 23.5 Alt: %70.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.1 7.5 Alt: %53.9
8.5 İsabetli Üst: %32.5 8.5 Alt: %67.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Zuera
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Huesca II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Zuera (0.0)
@2.20
%45.6 İhtimal
İade (Push): %30.4
Huesca II (+0.00)
@1.84
%54.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.16
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.87
%53.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.82 %12.8 %0.0 @1.15 %87.2
-1.25 @7.08 %14.1 %0.0 @1.16 %85.9
-1.00 @6.34 %15.8 %18.9 @1.19 %84.2
-0.75 @4.07 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
-0.50 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
-0.25 @2.68 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
0.0 Ana Hat @2.20 %45.6 %30.4 @1.84 %54.4
+0.25 @1.81 %55.3 %0.0 @2.24 %44.7
+0.50 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
+0.75 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+1.00 @1.27 %78.9 %21.2 @4.73 %21.1
+1.25 @1.23 %81.4 %0.0 @5.37 %18.6
+1.50 @1.20 %83.4 %0.0 @6.01 %16.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.60 %62.4 %0.0 @2.66 %37.6
+2.00 @1.81 %55.2 %27.6 @2.23 %44.8
+2.25 Ana Hat @2.16 %46.4 %0.0 @1.87 %53.6
+2.50 @2.50 %40.0 %0.0 @1.67 %60.0
+2.75 @3.01 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
+3.00 @4.05 %24.7 %20.3 @1.33 %75.3
+3.25 @4.57 %21.9 %0.0 @1.28 %78.1
+3.50 @5.08 %19.7 %0.0 @1.24 %80.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.1% 11.3% 7.4% 3.0% 0.9% 0.2%
1 Gol 10.0% 14.3% 8.0% 3.2% 1.0% 0.2%
2 Gol 5.9% 7.2% 4.3% 1.7% 0.5% 0.1%
3 Gol 2.1% 2.6% 1.6% 0.6% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.7% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Zuera — Son 5 Maç
B vs Utrillas (D)
0 - 0
B vs CDJ Tamarite (E)
2 - 2
M vs Calamocha (E)
0 - 2
G vs CDJ Tamarite (D)
0 - 1
G vs Utrillas (D)
0 - 2
Huesca II — Son 5 Maç
M vs Almudévar (E)
0 - 1
B vs Almudévar (E)
1 - 1
G vs Almudévar (D)
0 - 1
G vs Almudévar (D)
0 - 1
M vs Almudévar (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.