Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 17 • 01.04.2026 — 21:15

Zuera

Elo: 1415
λ (Beklenen Gol): 1.36
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Atlético Monzón

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Zuera - Atlético Monzón mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zuera %37.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zuera xG 1.60
Dengeli
Atlético Monzón xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.9
X (Beraberlik) %27.9
2 (Deplasman) %34.2

Çifte Şans 1X: %65.8
Çifte Şans X2: %62.1
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.0 0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %75.1 1.5 Alt: %24.9
2.5 Üst: %49.4 2.5 Alt: %50.6
3.5 Üst: %27.5 3.5 Alt: %72.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.8
KG Yok %45.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
1-0
%8.7
2-1
%8.5
0-1
%8.2
0-0
%8.0
1-2
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.2 İY X: %43.8 İY 2: %27.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.8 İY 0.5 Alt: %31.2
İY 1.5 Üst: %34.2 İY 1.5 Alt: %65.8
İY 2.5 Üst: %11.8 İY 2.5 Alt: %88.2
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.83
+
Dep 4.48
=
Toplam 9.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.4 8.5 Alt: %41.6
9.5 Üst: %45.3 9.5 Alt: %54.7
10.5 Üst: %33.1 10.5 Alt: %66.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 2.22, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %42.6 İY 4.5 Alt: %57.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.8 | Eşit: %13.2 | Dep: %39.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.4
Ev: 12.4 • Dep: 11
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.1 21.5 Alt: %35.9
23.5 Şut Üst: %47.7 23.5 Alt: %52.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.1 7.5 Alt: %42.9
8.5 İsabetli Üst: %43.2 8.5 Alt: %56.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Zuera
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Monzón
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Zuera (0.0)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %28.1
Atlético Monzón (+0.00)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.97
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.67 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-1.25 @5.10 %19.6 %0.0 @1.24 %80.4
-1.00 @4.53 %22.1 %20.1 @1.28 %77.9
-0.75 @3.25 %30.8 %0.0 @1.45 %69.2
-0.50 @2.65 %37.8 %0.0 @1.61 %62.2
-0.25 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.1
0.0 Ana Hat @1.90 %52.5 %28.1 @2.11 %47.5
+0.25 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
+0.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.2
+0.75 @1.38 %72.7 %0.0 @3.67 %27.3
+1.00 @1.23 %81.2 %18.9 @5.32 %18.8
+1.25 @1.20 %83.2 %0.0 @5.94 %16.8
+1.50 @1.18 %84.8 %0.0 @6.56 %15.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.3 %0.0 @3.48 %28.7
+2.00 @1.51 %66.3 %25.9 @2.97 %33.7
+2.25 @1.77 %56.4 %0.0 @2.30 %43.6
+2.50 Ana Hat @2.04 %49.1 %0.0 @1.97 %50.9
+2.75 @2.33 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+3.00 @2.88 %34.8 %22.0 @1.53 %65.2
+3.25 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
+3.50 @3.69 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.0% 8.2% 5.9% 2.5% 0.8% 0.2%
1 Gol 8.8% 13.4% 8.0% 3.4% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.6% 8.5% 5.5% 2.3% 0.8% 0.2%
3 Gol 3.0% 3.9% 2.5% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.0% 1.3% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Zuera — Son 5 Maç
M vs Almudévar (D)
3 - 0
G vs Cariñena (E)
2 - 1
M vs Calamocha (D)
3 - 0
M vs Huesca II (E)
0 - 1
B vs Utrillas (D)
0 - 0
Atlético Monzón — Son 5 Maç
M vs Cuarte (D)
2 - 0
G vs Cuarte (D)
2 - 3
G vs Cuarte (E)
1 - 0
M vs Cuarte (D)
3 - 2
M vs Cuarte (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.