Fransa
National 3 - Group A •
21.03.2026 — 21:00
Canet Roussillon
Elo: 1476λ (Beklenen Gol): 0.98
0 - 0
Tamamlandı
SAG Cestas
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Canet Roussillon - SAG Cestas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Canet Roussillon %38.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Canet Roussillon xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
SAG Cestas xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.4
X (Beraberlik)
%35.2
2 (Deplasman)
%26.3
Çifte Şans 1X: %73.7
Çifte Şans X2: %61.6
Çifte Şans 12: %64.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.5
0.5 Alt: %18.5
1.5 Üst: %52.9
1.5 Alt: %47.1
2.5 Üst: %25.4
2.5 Alt: %74.6
3.5 Üst: %9.9
3.5 Alt: %90.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.3
KG Yok
%65.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.5
1-0
%16.2
1-1
%14.1
0-1
%12.4
2-0
%8.4
2-1
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.6
İY X: %53.9
İY 2: %19.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.8
İY 0.5 Alt: %46.2
İY 1.5 Üst: %19.0
İY 1.5 Alt: %81.0
İY 2.5 Üst: %4.5
İY 2.5 Alt: %95.5
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.05
+
Dep
3.36
=
Toplam
7.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.6
8.5 Alt: %67.5
9.5 Üst: %21.3
9.5 Alt: %78.7
10.5 Üst: %13.0
10.5 Alt: %87.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.41 Korner (Ev: 1.86, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %25.7
İY 4.5 Alt: %74.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.7 |
Eşit: %14.5 |
Dep: %32.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.8
Ev: 10 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.6 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %19.0
21.5 Alt: %81.0
23.5 Şut Üst: %9.4
23.5 Alt: %90.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.0
7.5 Alt: %71.0
8.5 İsabetli Üst: %17.9
8.5 Alt: %82.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCanet Roussillon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SAG Cestas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Canet Roussillon (-0.25)
@2.14
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
SAG Cestas (+0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.70 | %14.9 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| -1.25 | @5.91 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.00 | @5.12 | %19.5 | %23.5 | @1.24 | %80.5 |
| -0.75 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -0.50 | @2.60 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.14 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| 0.0 | @1.69 | %59.3 | %35.3 | @2.46 | %40.7 |
| +0.25 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +0.50 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +0.75 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.1 |
| +1.00 | @1.11 | %89.8 | %18.0 | @9.84 | %10.2 |
| +1.25 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.92 | %9.2 |
| +1.50 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.00 | %8.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +2.00 | @2.86 | %35.0 | %27.6 | @1.54 | %65.1 |
| +2.25 | @3.41 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| +2.50 | @3.95 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| +2.75 | @5.24 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| +3.00 | @8.56 | %11.7 | %15.4 | @1.13 | %88.3 |
| +3.25 | @9.34 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| +3.50 | @10.12 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.5% | 12.4% | 5.1% | 1.3% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.2% | 14.1% | 5.0% | 1.3% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.4% | 6.4% | 2.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.8% | 2.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Canet Roussillon — Son 5 Maç
G
vs Anglet Genets (D)
1 - 4
B
vs Blagnac (E)
1 - 1
B
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
1 - 1
M
vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 0
B
vs Blagnac (D)
0 - 0
SAG Cestas — Son 5 Maç
G
vs Toulouse II (E)
1 - 0
B
vs Tarbes (D)
1 - 1
B
vs Agde (D)
0 - 0
M
vs Anglet Genets (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.