Indonesia
I-League •
02.04.2026 — 13:30
Real Kashmir
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 0.76
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Diamond Harbour
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Real Kashmir - Diamond Harbour mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Diamond Harbour %45.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Real Kashmir xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Diamond Harbour xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.3
X (Beraberlik)
%32.0
2 (Deplasman)
%45.7
Çifte Şans 1X: %54.3
Çifte Şans X2: %77.7
Çifte Şans 12: %68.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.0
0.5 Alt: %15.0
1.5 Üst: %59.4
1.5 Alt: %40.6
2.5 Üst: %31.4
2.5 Alt: %68.6
3.5 Üst: %13.7
3.5 Alt: %86.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.2
KG Yok
%61.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%15.9
0-0
%15.0
1-1
%13.8
0-2
%10.2
1-0
%9.7
1-2
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.8
İY X: %50.5
İY 2: %31.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.1
İY 0.5 Alt: %41.9
İY 1.5 Üst: %22.7
İY 1.5 Alt: %77.3
İY 2.5 Üst: %6.0
İY 2.5 Alt: %94.0
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.61
+
Dep
4.31
=
Toplam
7.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.6
8.5 Alt: %60.4
9.5 Üst: %27.4
9.5 Alt: %72.6
10.5 Üst: %17.6
10.5 Alt: %82.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.64 Korner (Ev: 1.66, Dep: 1.98)
İY 4.5 Üst: %30.2
İY 4.5 Alt: %69.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.3 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %52.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 8.7 • Dep: 10.5
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.1 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.2
21.5 Alt: %70.9
23.5 Şut Üst: %16.3
23.5 Alt: %83.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.6
7.5 Alt: %64.4
8.5 İsabetli Üst: %23.3
8.5 Alt: %76.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiReal Kashmir
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Diamond Harbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Real Kashmir (+0.25)
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Diamond Harbour (-0.25)
@1.84
%54.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.36 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.0 |
| -1.25 | @13.25 | %7.6 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
| -1.00 | @12.15 | %8.2 | %15.4 | @1.09 | %91.8 |
| -0.75 | @6.30 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| -0.50 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -0.25 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| 0.0 | @3.04 | %32.9 | %32.1 | @1.49 | %67.1 |
| +0.25 Ana Hat | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +0.50 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| +0.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| +1.00 | @1.38 | %72.5 | %25.0 | @3.64 | %27.5 |
| +1.25 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.25 | %23.5 |
| +1.50 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.86 | %20.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| +2.00 | @2.30 | %43.5 | %28.1 | @1.77 | %56.5 |
| +2.25 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| +2.50 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.45 | %68.7 |
| +2.75 | @4.07 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| +3.00 | @6.08 | %16.4 | %17.8 | @1.20 | %83.6 |
| +3.25 | @6.74 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| +3.50 | @7.40 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.0% | 16.0% | 10.2% | 4.1% | 1.2% | 0.3% |
| 1 Gol | 9.7% | 13.8% | 7.7% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 4.0% | 4.9% | 2.9% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Real Kashmir — Son 5 Maç
M
vs Namdhari (E)
0 - 1
M
vs Rajasthan United (D)
1 - 0
G
vs Gokulam (D)
0 - 1
B
vs Sreenidi Deccan (D)
1 - 1
B
vs Sreenidi Deccan (E)
2 - 2
Diamond Harbour — Son 5 Maç
B
vs Rajasthan United (D)
1 - 1
G
vs Aizawl (D)
0 - 2
B
vs Bengaluru United (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.