Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 22.03.2026 — 17:00

Strasbourg II

Elo: 1482
λ (Beklenen Gol): 1.08
1 - 7
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Thaon

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Strasbourg II - Thaon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Strasbourg II %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Strasbourg II xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Thaon xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.5
X (Beraberlik) %34.5
2 (Deplasman) %21.0

Çifte Şans 1X: %79.0
Çifte Şans X2: %55.5
Çifte Şans 12: %65.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.2 0.5 Alt: %18.8
1.5 Üst: %52.3 1.5 Alt: %47.7
2.5 Üst: %24.9 2.5 Alt: %75.1
3.5 Üst: %9.7 3.5 Alt: %90.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %32.4
KG Yok %67.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%18.8
1-0
%18.3
1-1
%13.4
0-1
%10.6
2-0
%10.3
2-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.1 İY X: %53.8 İY 2: %16.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.5 İY 0.5 Alt: %46.6
İY 1.5 Üst: %18.7 İY 1.5 Alt: %81.3
İY 2.5 Üst: %4.4 İY 2.5 Alt: %95.6
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.24
+
Dep 3.11
=
Toplam 7.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.9 8.5 Alt: %68.2
9.5 Üst: %20.8 9.5 Alt: %79.3
10.5 Üst: %12.6 10.5 Alt: %87.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.38 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %25.3 İY 4.5 Alt: %74.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %59.0 | Eşit: %13.8 | Dep: %27.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.7
Ev: 10.6 • Dep: 7.1
İsabetli Şut 6.2
Ev: 3.8 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %18.2 21.5 Alt: %81.8
23.5 Şut Üst: %8.9 23.5 Alt: %91.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.6 7.5 Alt: %71.4
8.5 İsabetli Üst: %17.5 8.5 Alt: %82.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Strasbourg II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Thaon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Strasbourg II (-0.25)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Thaon (+0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.35 %18.7 %0.0 @1.23 %81.3
-1.25 @4.66 %21.4 %0.0 @1.27 %78.6
-1.00 @3.97 %25.2 %25.8 @1.34 %74.8
-0.75 @2.76 %36.3 %0.0 @1.57 %63.8
-0.50 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
-0.25 Ana Hat @1.86 %53.8 %0.0 @2.16 %46.3
0.0 @1.47 %67.9 %34.5 @3.12 %32.1
+0.25 @1.34 %74.6 %0.0 @3.94 %25.4
+0.50 @1.27 %79.0 %0.0 @4.76 %21.0
+0.75 @1.17 %85.5 %0.0 @6.89 %14.5
+1.00 @1.07 %93.1 %15.2 @14.55 %6.9
+1.25 @1.07 %93.7 %0.0 @15.85 %6.3
+1.50 @1.06 %94.2 %0.0 @17.15 %5.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
+2.00 @2.92 %34.2 %27.5 @1.52 %65.8
+2.25 @3.48 %28.8 %0.0 @1.40 %71.2
+2.50 @4.03 %24.8 %0.0 @1.33 %75.2
+2.75 @5.37 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
+3.00 @8.85 %11.3 %15.2 @1.13 %88.7
+3.25 @9.64 %10.4 %0.0 @1.12 %89.6
+3.50 @10.44 %9.6 %0.0 @1.11 %90.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 18.8% 10.6% 3.8% 0.8% 0.1% 0.0%
1 Gol 18.3% 13.4% 4.0% 0.9% 0.1% 0.0%
2 Gol 10.3% 6.7% 2.2% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.7% 2.4% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.0% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Strasbourg II — Son 5 Maç
M vs Chalon-sur-Saône (D)
2 - 0
G vs Ivry (E)
1 - 0
M vs Besançon (D)
3 - 1
Thaon — Son 5 Maç
M vs Jura Dolois (E)
1 - 3
M vs Racing Besançon (D)
1 - 0
M vs Ivry (D)
1 - 0
G vs Besançon (E)
4 - 0
B vs Besançon (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.