Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 28.03.2026 — 20:00

Thaon

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 1.54
1 - 3
Tamamlandı

Thonon Evian

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.78
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Thaon - Thonon Evian mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Thonon Evian %42.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Thaon xG 1.91
Dengeli
Thonon Evian xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %32.8
X (Beraberlik) %24.3
2 (Deplasman) %42.9

Çifte Şans 1X: %57.1
Çifte Şans X2: %67.2
Çifte Şans 12: %75.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6 0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %85.1 1.5 Alt: %15.0
2.5 Üst: %64.3 2.5 Alt: %35.7
3.5 Üst: %42.3 3.5 Alt: %57.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.0
KG Yok %34.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.7
1-2
%8.8
2-1
%7.6
2-2
%6.8
0-2
%5.8
0-1
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.5 İY X: %38.7 İY 2: %33.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.5 İY 0.5 Alt: %23.5
İY 1.5 Üst: %44.7 İY 1.5 Alt: %55.3
İY 2.5 Üst: %18.7 İY 2.5 Alt: %81.3
İY 3.5 Üst: %6.3 İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.17
+
Dep 5.54
=
Toplam 10.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.2 8.5 Alt: %25.8
9.5 Üst: %62.8 9.5 Alt: %37.2
10.5 Üst: %50.6 10.5 Alt: %49.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.93 Korner (Ev: 2.38, Dep: 2.55)
İY 4.5 Üst: %54.7 İY 4.5 Alt: %45.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.4 | Eşit: %12.3 | Dep: %48.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.5
Ev: 13.4 • Dep: 14
İsabetli Şut 9.6
Ev: 4.8 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.5 21.5 Alt: %12.5
23.5 Şut Üst: %77.1 23.5 Alt: %22.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.0 7.5 Alt: %26.0
8.5 İsabetli Üst: %61.8 8.5 Alt: %38.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Thaon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Thonon Evian
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Thaon (+0.25)
@1.94
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Thonon Evian (-0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %22.4
+3.00 Gol Alt
@2.14
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.38 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-1.25 @5.84 %17.1 %0.0 @1.21 %82.9
-1.00 @5.29 %18.9 %17.1 @1.23 %81.1
-0.75 @3.78 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
-0.50 @3.05 %32.8 %0.0 @1.49 %67.2
-0.25 @2.68 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
0.0 @2.30 %43.5 %24.7 @1.77 %56.5
+0.25 Ana Hat @1.94 %51.4 %0.0 @2.06 %48.6
+0.50 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
+0.75 @1.57 %63.8 %0.0 @2.76 %36.2
+1.00 @1.39 %71.7 %19.9 @3.53 %28.3
+1.25 @1.34 %74.8 %0.0 @3.97 %25.2
+1.50 @1.29 %77.3 %0.0 @4.41 %22.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.20 %83.1 %0.0 @5.90 %17.0
+2.00 @1.24 %80.8 %21.0 @5.21 %19.2
+2.25 @1.40 %71.3 %0.0 @3.48 %28.7
+2.50 @1.57 %63.8 %0.0 @2.76 %36.2
+2.75 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
+3.00 Ana Hat @1.87 %53.4 %22.4 @2.14 %46.6
+3.25 @2.14 %46.6 %0.0 @1.87 %53.4
+3.50 @2.41 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.4% 5.8% 5.8% 3.5% 1.5% 0.5%
1 Gol 4.9% 10.8% 9.0% 5.3% 2.4% 0.8%
2 Gol 4.4% 7.7% 6.9% 4.1% 1.8% 0.6%
3 Gol 2.2% 4.0% 3.5% 2.1% 0.9% 0.3%
4 Gol 0.9% 1.5% 1.4% 0.8% 0.4% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
Thaon — Son 5 Maç
G vs Strasbourg II (D)
1 - 7
M vs Jura Dolois (E)
1 - 3
M vs Racing Besançon (D)
1 - 0
M vs Ivry (D)
1 - 0
G vs Besançon (E)
4 - 0
Thonon Evian — Son 5 Maç
G vs Chalon-sur-Saône (E)
3 - 1
G vs Ivry (D)
0 - 1
G vs Besançon (E)
5 - 0
B vs Mulhouse (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.