Fransa
National 3 - Group F •
11.04.2026 — 19:00
Torcy
Elo: 1555λ (Beklenen Gol): 1.33
2 - 1
Tamamlandı
Thaon
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Torcy - Thaon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Torcy %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Torcy xG
1.60
Dengeli
Thaon xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.1
X (Beraberlik)
%29.2
2 (Deplasman)
%29.7
Çifte Şans 1X: %70.3
Çifte Şans X2: %58.9
Çifte Şans 12: %70.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.1
0.5 Alt: %9.9
1.5 Üst: %70.5
1.5 Alt: %29.5
2.5 Üst: %43.5
2.5 Alt: %56.5
3.5 Üst: %22.5
3.5 Alt: %77.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.8
KG Yok
%50.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.9
1-0
%10.8
0-0
%9.9
0-1
%8.8
2-1
%8.6
2-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.6
İY X: %45.8
İY 2: %23.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.6
İY 0.5 Alt: %34.4
İY 1.5 Üst: %30.4
İY 1.5 Alt: %69.6
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.75
+
Dep
4.07
=
Toplam
8.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.0
8.5 Alt: %48.0
9.5 Üst: %38.9
9.5 Alt: %61.1
10.5 Üst: %27.3
10.5 Alt: %72.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 2.19, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %38.2
İY 4.5 Alt: %61.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.3 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %34.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 12.1 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.3 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.7
21.5 Alt: %47.3
23.5 Şut Üst: %36.1
23.5 Alt: %63.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.3
7.5 Alt: %49.7
8.5 İsabetli Üst: %36.4
8.5 Alt: %63.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTorcy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Thaon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Torcy (-0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Thaon (+0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.23 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| -1.25 | @4.66 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -1.00 | @4.09 | %24.5 | %21.8 | @1.32 | %75.5 |
| -0.75 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| -0.50 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| 0.0 | @1.73 | %57.9 | %29.3 | @2.38 | %42.1 |
| +0.25 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +0.50 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.7 |
| +0.75 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.37 | %22.9 |
| +1.00 | @1.17 | %85.5 | %17.8 | @6.88 | %14.5 |
| +1.25 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.63 | %13.1 |
| +1.50 | @1.14 | %88.1 | %0.0 | @8.37 | %12.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +2.00 | @1.68 | %59.4 | %27.1 | @2.47 | %40.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +2.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| +2.75 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +3.00 | @3.55 | %28.2 | %21.1 | @1.39 | %71.8 |
| +3.25 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| +3.50 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.9% | 8.8% | 5.3% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.9% | 13.9% | 7.1% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.9% | 8.6% | 4.7% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.5% | 3.8% | 2.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Torcy — Son 5 Maç
G
vs Chalon-sur-Saône (D)
1 - 4
G
vs Besançon (D)
0 - 1
G
vs Mulhouse (E)
1 - 0
Thaon — Son 5 Maç
M
vs Thonon Evian (E)
1 - 3
G
vs Strasbourg II (D)
1 - 7
M
vs Jura Dolois (E)
1 - 3
M
vs Racing Besançon (D)
1 - 0
M
vs Ivry (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.