Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group C • 21.03.2026 — 19:00

Rennes II

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 0.86
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Vire

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rennes II - Vire mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.86, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vire %49.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %45.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rennes II xG 1.20
Dengeli
Vire xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %21.8
X (Beraberlik) %29.0
2 (Deplasman) %49.2

Çifte Şans 1X: %50.8
Çifte Şans X2: %78.2
Çifte Şans 12: %71.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7 0.5 Alt: %11.3
1.5 Üst: %67.3 1.5 Alt: %32.7
2.5 Üst: %39.7 2.5 Alt: %60.3
3.5 Üst: %19.6 3.5 Alt: %80.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.6
KG Yok %55.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%13.6
1-1
%13.4
0-0
%11.2
0-2
%10.3
1-2
%8.9
1-0
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.3 İY X: %46.7 İY 2: %35.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.4 İY 0.5 Alt: %36.6
İY 1.5 Üst: %27.9 İY 1.5 Alt: %72.1
İY 2.5 Üst: %8.4 İY 2.5 Alt: %91.6
İY 3.5 Üst: %2.0 İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.81
+
Dep 4.77
=
Toplam 8.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.7 8.5 Alt: %51.3
9.5 Üst: %35.7 9.5 Alt: %64.3
10.5 Üst: %24.5 10.5 Alt: %75.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.94 Korner (Ev: 1.75, Dep: 2.19)
İY 4.5 Üst: %36.0 İY 4.5 Alt: %64.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %30.8 | Eşit: %13.2 | Dep: %56.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.1
Ev: 9.3 • Dep: 11.8
İsabetli Şut 7.4
Ev: 3.3 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.2 21.5 Alt: %54.8
23.5 Şut Üst: %29.2 23.5 Alt: %70.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.4 7.5 Alt: %54.6
8.5 İsabetli Üst: %31.8 8.5 Alt: %68.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Rennes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Rennes II (+0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vire (-0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.18
%45.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.85
%54.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @13.56 %7.4 %0.0 @1.08 %92.6
-1.25 @12.58 %8.0 %0.0 @1.09 %92.1
-1.00 @11.59 %8.6 %14.5 @1.09 %91.4
-0.75 @6.34 %15.8 %0.0 @1.19 %84.2
-0.50 @4.57 %21.9 %0.0 @1.28 %78.1
-0.25 @3.91 %25.6 %0.0 @1.34 %74.4
0.0 @3.24 %30.9 %29.1 @1.45 %69.1
+0.25 @2.35 %42.6 %0.0 @1.74 %57.4
+0.50 Ana Hat @1.96 %51.0 %0.0 @2.04 %49.0
+0.75 @1.72 %58.1 %0.0 @2.39 %41.9
+1.00 @1.48 %67.6 %24.6 @3.09 %32.4
+1.25 @1.39 %72.1 %0.0 @3.59 %27.9
+1.50 @1.32 %75.6 %0.0 @4.09 %24.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.62 %61.9 %0.0 @2.62 %38.1
+2.00 @1.83 %54.6 %27.6 @2.20 %45.4
+2.25 Ana Hat @2.18 %45.9 %0.0 @1.85 %54.2
+2.50 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
+2.75 @3.06 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
+3.00 @4.14 %24.2 %20.3 @1.32 %75.9
+3.25 @4.67 %21.4 %0.0 @1.27 %78.6
+3.50 @5.19 %19.3 %0.0 @1.24 %80.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.3% 13.7% 10.4% 4.9% 1.7% 0.5%
1 Gol 7.9% 13.5% 8.9% 4.2% 1.5% 0.4%
2 Gol 3.8% 5.4% 3.8% 1.8% 0.6% 0.2%
3 Gol 1.1% 1.5% 1.1% 0.5% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Rennes II — Son 5 Maç
B vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 1
M vs Alencon (D)
4 - 3
B vs Cesson (E)
1 - 1
Vire — Son 5 Maç
G vs Laval II (E)
2 - 0
G vs Brest II (D)
0 - 2
M vs Vitre (E)
1 - 3
G vs Drapeau Fougères (D)
0 - 1
B vs Saint-Pierre Milizac (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.