Maç Listesine Dön
Indonesia Indian Super League • 15.03.2026 — 14:30

NorthEast United

Elo: 1550
λ (Beklenen Gol): 1.58
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Jamshedpur

Elo: 1471
λ (Beklenen Gol): 1.44
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
NorthEast United - Jamshedpur mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.44 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre NorthEast United %40.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
NorthEast United xG 1.95
Dengeli
Jamshedpur xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %40.3
X (Beraberlik) %25.8
2 (Deplasman) %33.9

Çifte Şans 1X: %66.1
Çifte Şans X2: %59.7
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3 0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %81.3 1.5 Alt: %18.7
2.5 Üst: %58.2 2.5 Alt: %41.8
3.5 Üst: %35.8 3.5 Alt: %64.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.5
KG Yok %38.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.9
2-1
%8.8
1-2
%8.0
1-0
%6.9
2-2
%6.3
0-1
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.6 İY X: %40.8 İY 2: %27.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.4 İY 0.5 Alt: %26.6
İY 1.5 Üst: %40.2 İY 1.5 Alt: %59.8
İY 2.5 Üst: %15.6 İY 2.5 Alt: %84.4
İY 3.5 Üst: %4.8 İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.27
+
Dep 4.81
=
Toplam 10.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.6 8.5 Alt: %32.4
9.5 Üst: %55.2 9.5 Alt: %44.8
10.5 Üst: %42.7 10.5 Alt: %57.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 2.42, Dep: 2.21)
İY 4.5 Üst: %49.4 İY 4.5 Alt: %50.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.3 | Eşit: %12.6 | Dep: %38.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.7
Ev: 13.7 • Dep: 12
İsabetli Şut 9
Ev: 4.9 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.2 21.5 Alt: %20.8
23.5 Şut Üst: %65.6 23.5 Alt: %34.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.3 7.5 Alt: %32.7
8.5 İsabetli Üst: %54.1 8.5 Alt: %45.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
NorthEast United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jamshedpur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
NorthEast United (-0.25)
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jamshedpur (+0.25)
@1.85
%53.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.95 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
-1.25 @4.46 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
-1.00 @3.97 %25.2 %19.9 @1.34 %74.8
-0.75 @2.99 %33.5 %0.0 @1.50 %66.5
-0.50 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
-0.25 Ana Hat @2.17 %46.1 %0.0 @1.85 %53.9
0.0 @1.85 %54.2 %26.0 @2.18 %45.8
+0.25 @1.64 %61.0 %0.0 @2.57 %39.0
+0.50 @1.51 %66.1 %0.0 @2.95 %33.9
+0.75 @1.38 %72.7 %0.0 @3.66 %27.4
+1.00 @1.24 %80.6 %18.0 @5.16 %19.4
+1.25 @1.21 %82.5 %0.0 @5.73 %17.5
+1.50 @1.19 %84.1 %0.0 @6.29 %15.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.27 %78.6 %0.0 @4.67 %21.4
+2.00 @1.33 %75.3 %23.3 @4.05 %24.7
+2.25 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+2.50 @1.73 %57.8 %0.0 @2.37 %42.2
+2.75 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+3.00 @2.20 %45.5 %22.6 @1.83 %54.5
+3.25 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
+3.50 @2.84 %35.2 %0.0 @1.54 %64.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.8% 6.2% 5.1% 2.4% 0.9% 0.3%
1 Gol 6.9% 12.0% 8.1% 3.9% 1.4% 0.4%
2 Gol 6.2% 8.9% 6.4% 3.1% 1.1% 0.3%
3 Gol 3.3% 4.7% 3.4% 1.6% 0.6% 0.2%
4 Gol 1.3% 1.9% 1.3% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.4% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
NorthEast United — Son 5 Maç
B vs Bengaluru (D)
1 - 1
M vs Bengaluru (E)
0 - 2
B vs Bengaluru (D)
2 - 2
B vs Bengaluru (D)
1 - 1
B vs Bengaluru (E)
1 - 1
Jamshedpur — Son 5 Maç
G vs Inter Kashi (E)
1 - 0
G vs SC Delhi (E)
1 - 0
M vs Chennaiyin (D)
5 - 2
M vs Chennaiyin (E)
1 - 5
M vs Chennaiyin (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.