Indonesia
Indian Super League •
19.03.2026 — 17:00
SC Delhi
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.24
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Jamshedpur
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
SC Delhi - Jamshedpur mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SC Delhi %38.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SC Delhi xG
1.60
Dengeli
Jamshedpur xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.1
X (Beraberlik)
%29.8
2 (Deplasman)
%32.1
Çifte Şans 1X: %67.9
Çifte Şans X2: %61.9
Çifte Şans 12: %70.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.6
0.5 Alt: %10.4
1.5 Üst: %69.4
1.5 Alt: %30.6
2.5 Üst: %42.2
2.5 Alt: %57.9
3.5 Üst: %21.4
3.5 Alt: %78.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.0
KG Yok
%51.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%10.7
0-0
%10.4
0-1
%9.5
2-1
%8.2
1-2
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.6
İY X: %46.4
İY 2: %25.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.8
İY 0.5 Alt: %35.2
İY 1.5 Üst: %29.5
İY 1.5 Alt: %70.5
İY 2.5 Üst: %9.2
İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.58
+
Dep
4.13
=
Toplam
8.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.6
8.5 Alt: %49.4
9.5 Üst: %37.5
9.5 Alt: %62.5
10.5 Üst: %26.1
10.5 Alt: %73.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.11, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %37.3
İY 4.5 Alt: %62.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.2 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %37.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 11.6 • Dep: 10
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.9
21.5 Alt: %50.1
23.5 Şut Üst: %33.5
23.5 Alt: %66.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.6
7.5 Alt: %51.4
8.5 İsabetli Üst: %34.8
8.5 Alt: %65.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSC Delhi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jamshedpur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
SC Delhi (0.0)
@1.84
%54.2 İhtimal
İade (Push): %29.9
Jamshedpur (+0.00)
@2.18
%45.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.89 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
| -1.25 | @5.27 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -1.00 | @4.65 | %21.5 | %21.0 | @1.27 | %78.5 |
| -0.75 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| -0.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -0.25 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| 0.0 Ana Hat | @1.84 | %54.2 | %29.9 | @2.18 | %45.8 |
| +0.25 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +0.50 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
| +0.75 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @3.99 | %25.0 |
| +1.00 | @1.19 | %83.7 | %18.9 | @6.13 | %16.3 |
| +1.25 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.84 | %14.6 |
| +1.50 | @1.15 | %86.8 | %0.0 | @7.55 | %13.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +2.00 | @1.73 | %57.8 | %27.3 | @2.37 | %42.2 |
| +2.25 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| +2.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +2.75 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| +3.00 | @3.74 | %26.8 | %20.8 | @1.37 | %73.3 |
| +3.25 | @4.23 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| +3.50 | @4.72 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.4% | 9.6% | 5.9% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.7% | 14.1% | 7.4% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.3% | 8.2% | 4.6% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.0% | 3.4% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
SC Delhi — Son 5 Maç
M
vs Jamshedpur (D)
1 - 0
Jamshedpur — Son 5 Maç
M
vs NorthEast United (D)
2 - 1
G
vs Inter Kashi (E)
1 - 0
G
vs SC Delhi (E)
1 - 0
M
vs Chennaiyin (D)
5 - 2
M
vs Chennaiyin (E)
1 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | Friendlies Clubs | Jamshedpur | 1 - 0 | SC Delhi |