Fransa
National 3 - Group D •
22.02.2026 — 16:30
Bretigny Foot
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 1.33
0 - 1
Tamamlandı
Oissel
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bretigny Foot - Oissel mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Oissel %39.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bretigny Foot xG
1.60
Dengeli
Oissel xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.2
X (Beraberlik)
%27.0
2 (Deplasman)
%39.9
Çifte Şans 1X: %60.1
Çifte Şans X2: %66.9
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.0
0.5 Alt: %7.0
1.5 Üst: %77.8
1.5 Alt: %22.2
2.5 Üst: %53.1
2.5 Alt: %46.9
3.5 Üst: %30.9
3.5 Alt: %69.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.6
KG Yok
%42.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
1-2
%8.8
0-1
%8.1
2-1
%7.9
1-0
%7.2
0-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.7
İY X: %42.5
İY 2: %30.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.8
İY 0.5 Alt: %29.2
İY 1.5 Üst: %36.7
İY 1.5 Alt: %63.3
İY 2.5 Üst: %13.3
İY 2.5 Alt: %86.7
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.75
+
Dep
4.89
=
Toplam
9.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.6
8.5 Alt: %37.4
9.5 Üst: %49.7
9.5 Alt: %50.3
10.5 Üst: %37.3
10.5 Alt: %62.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.44 Korner (Ev: 2.19, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %45.6
İY 4.5 Alt: %54.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.7 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %45.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.3
Ev: 12.1 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.3 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %70.9
21.5 Alt: %29.1
23.5 Şut Üst: %55.4
23.5 Alt: %44.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.4
7.5 Alt: %38.6
8.5 İsabetli Üst: %47.6
8.5 Alt: %52.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBretigny Foot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Oissel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bretigny Foot (+0.25)
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Oissel (-0.25)
@2.17
%46.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.70 | %14.9 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| -1.25 | @6.09 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -1.00 | @5.48 | %18.3 | %18.2 | @1.22 | %81.8 |
| -0.75 | @3.78 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -0.50 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| -0.25 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| 0.0 | @2.20 | %45.5 | %27.1 | @1.83 | %54.6 |
| +0.25 Ana Hat | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.0 |
| +0.50 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +0.75 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +1.00 | @1.32 | %75.6 | %20.3 | @4.10 | %24.4 |
| +1.25 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +1.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.15 | %19.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.92 | %25.5 |
| +2.00 | @1.42 | %70.3 | %24.9 | @3.37 | %29.7 |
| +2.25 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +2.50 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +2.75 | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| +3.00 | @2.55 | %39.2 | %22.4 | @1.64 | %60.8 |
| +3.25 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.50 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.0% | 8.1% | 6.6% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 1 Gol | 7.2% | 12.9% | 8.8% | 4.3% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.4% | 7.9% | 5.9% | 2.9% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 2.4% | 3.5% | 2.6% | 1.3% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.2% | 0.9% | 0.4% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Bretigny Foot — Son 5 Maç
M
vs Racing Colombes 92 (E)
0 - 2
G
vs Sainte Geneviève (E)
2 - 1
G
vs St Ouen l'Aumône (E)
2 - 1
M
vs St Ouen l'Aumône (D)
2 - 1
M
vs St Ouen l'Aumône (E)
0 - 2
Oissel — Son 5 Maç
G
vs Linas-Montlhery (E)
3 - 2
B
vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G
vs Linas-Montlhery (E)
6 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.