Fransa
National 3 - Group D •
15.03.2026 — 17:00
Bretigny Foot
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 1.55
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Versailles II
Elo: 1522λ (Beklenen Gol): 1.35
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bretigny Foot - Versailles II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.55, Dep: 1.35 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bretigny Foot %41.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bretigny Foot xG
1.95
Dengeli
Versailles II xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.3
X (Beraberlik)
%26.3
2 (Deplasman)
%32.3
Çifte Şans 1X: %67.7
Çifte Şans X2: %58.7
Çifte Şans 12: %73.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.6
0.5 Alt: %6.4
1.5 Üst: %79.5
1.5 Alt: %20.5
2.5 Üst: %55.5
2.5 Alt: %44.5
3.5 Üst: %33.1
3.5 Alt: %66.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.3
KG Yok
%40.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.4
2-1
%8.9
1-2
%7.8
1-0
%7.7
2-0
%6.6
0-1
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.0
İY X: %41.6
İY 2: %26.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.0
İY 0.5 Alt: %28.0
İY 1.5 Üst: %38.4
İY 1.5 Alt: %61.7
İY 2.5 Üst: %14.3
İY 2.5 Alt: %85.7
İY 3.5 Üst: %4.3
İY 3.5 Alt: %95.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.21
+
Dep
4.62
=
Toplam
9.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.8
8.5 Alt: %35.2
9.5 Üst: %52.1
9.5 Alt: %47.9
10.5 Üst: %39.6
10.5 Alt: %60.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.52 Korner (Ev: 2.39, Dep: 2.13)
İY 4.5 Üst: %47.2
İY 4.5 Alt: %52.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.9 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %36.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 13.5 • Dep: 11.4
İsabetli Şut
8.7
Ev: 4.8 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.9
21.5 Alt: %25.1
23.5 Şut Üst: %60.2
23.5 Alt: %39.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.3
7.5 Alt: %35.7
8.5 İsabetli Üst: %50.7
8.5 Alt: %49.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBretigny Foot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Versailles II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bretigny Foot (-0.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Versailles II (+0.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -1.25 | @4.34 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -1.00 | @3.85 | %26.0 | %20.5 | @1.35 | %74.0 |
| -0.75 | @2.91 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.6 |
| -0.50 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| -0.25 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| 0.0 | @1.79 | %56.0 | %26.6 | @2.27 | %44.0 |
| +0.25 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +0.50 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.09 | %32.3 |
| +0.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +1.00 | @1.22 | %82.2 | %17.7 | @5.63 | %17.8 |
| +1.25 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.23 | %16.1 |
| +1.50 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.84 | %14.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.25 | %23.5 |
| +2.00 | @1.38 | %72.7 | %24.2 | @3.66 | %27.3 |
| +2.25 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.50 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +2.75 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +3.00 | @2.38 | %42.1 | %22.6 | @1.73 | %57.9 |
| +3.25 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +3.50 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.4% | 6.6% | 5.0% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.7% | 12.5% | 7.8% | 3.5% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.7% | 9.0% | 6.1% | 2.7% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.4% | 4.7% | 3.1% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.8% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Bretigny Foot — Son 5 Maç
M
vs Aubervilliers (D)
2 - 1
M
vs Oissel (E)
0 - 1
M
vs Racing Colombes 92 (E)
0 - 2
G
vs Sainte Geneviève (E)
2 - 1
G
vs St Ouen l'Aumône (E)
2 - 1
Versailles II — Son 5 Maç
G
vs Dives-Cabourg (E)
2 - 0
M
vs Caen II (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.