İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
11.04.2026 — 17:00
Gorleston
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 1.57
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Tilbury
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%79
Gorleston - Tilbury mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.57, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gorleston %49.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gorleston xG
1.95
Dengeli
Tilbury xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.1
X (Beraberlik)
%27.0
2 (Deplasman)
%23.9
Çifte Şans 1X: %76.1
Çifte Şans X2: %50.9
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.6
0.5 Alt: %8.4
1.5 Üst: %74.2
1.5 Alt: %25.8
2.5 Üst: %48.2
2.5 Alt: %51.8
3.5 Üst: %26.5
3.5 Alt: %73.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.8
KG Yok
%48.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
1-0
%10.8
2-1
%9.4
2-0
%9.2
0-0
%8.3
0-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.0
İY X: %43.6
İY 2: %20.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.2
İY 0.5 Alt: %31.8
İY 1.5 Üst: %33.4
İY 1.5 Alt: %66.6
İY 2.5 Üst: %11.3
İY 2.5 Alt: %88.7
İY 3.5 Üst: %3.0
İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.25
+
Dep
3.93
=
Toplam
9.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.8
8.5 Alt: %43.2
9.5 Üst: %43.6
9.5 Alt: %56.4
10.5 Üst: %31.5
10.5 Alt: %68.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.22 Korner (Ev: 2.41, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %41.5
İY 4.5 Alt: %58.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.5 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %27.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.1
Ev: 13.6 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4.8 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.8
21.5 Alt: %38.2
23.5 Şut Üst: %45.3
23.5 Alt: %54.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.0
7.5 Alt: %44.0
8.5 İsabetli Üst: %42.0
8.5 Alt: %58.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGorleston
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tilbury
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gorleston (-0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tilbury (+0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.91 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| -1.25 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| -1.00 | @3.00 | %33.3 | %23.3 | @1.50 | %66.7 |
| -0.75 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| -0.25 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| 0.0 | @1.49 | %67.1 | %27.2 | @3.04 | %33.0 |
| +0.25 | @1.38 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +0.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +0.75 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.60 | %17.9 |
| +1.00 | @1.12 | %89.3 | %14.9 | @9.37 | %10.7 |
| +1.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.19 | %9.8 |
| +1.50 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @11.01 | %9.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| +2.00 | @1.54 | %64.8 | %26.2 | @2.84 | %35.2 |
| +2.25 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +2.50 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| +2.75 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| +3.00 | @3.01 | %33.3 | %21.9 | @1.50 | %66.7 |
| +3.25 | @3.43 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| +3.50 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.4% | 6.8% | 3.9% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.8% | 13.0% | 6.2% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.2% | 9.5% | 4.9% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.8% | 5.0% | 2.6% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.9% | 2.0% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Gorleston — Son 5 Maç
M
vs Wroxham (D)
1 - 0
G
vs Heybridge Swifts (E)
2 - 0
M
vs Tilbury (D)
1 - 0
G
vs Tilbury (E)
2 - 0
B
vs Tilbury (D)
1 - 1
Tilbury — Son 5 Maç
G
vs Grays Athletic (E)
1 - 0
M
vs Lowestoft Town (D)
3 - 2
B
vs Newmarket Town (E)
1 - 1
G
vs Brightlingsea Regent (E)
2 - 0
G
vs Heybridge Swifts (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.09.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Tilbury | 1 - 0 | Gorleston |
| 29.03.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Gorleston | 2 - 0 | Tilbury |
| 18.01.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Tilbury | 1 - 1 | Gorleston |
| 22.04.2023 | Non League Div One - Isthmian North | Tilbury | 0 - 1 | Gorleston |
| 26.11.2022 | Non League Div One - Isthmian North | Gorleston | 2 - 5 | Tilbury |