Fransa
Feminine Division 1 •
22.04.2026 — 19:45
FC Fleury 91 W
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.23
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Strasbourg W
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 0.83
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
FC Fleury 91 W - Strasbourg W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 0.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Fleury 91 W %44.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Fleury 91 W xG
1.60
Dengeli
Strasbourg W xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.7
X (Beraberlik)
%31.4
2 (Deplasman)
%23.9
Çifte Şans 1X: %76.1
Çifte Şans X2: %55.3
Çifte Şans 12: %68.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.3
0.5 Alt: %13.7
1.5 Üst: %62.0
1.5 Alt: %38.0
2.5 Üst: %34.0
2.5 Alt: %66.0
3.5 Üst: %15.4
3.5 Alt: %84.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.9
KG Yok
%59.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%14.7
1-1
%14.0
0-0
%13.7
2-0
%9.7
0-1
%9.6
2-1
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.6
İY X: %49.4
İY 2: %19.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.8
İY 0.5 Alt: %40.2
İY 1.5 Üst: %24.4
İY 1.5 Alt: %75.7
İY 2.5 Üst: %6.7
İY 2.5 Alt: %93.3
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
3.5
=
Toplam
8.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.6
8.5 Alt: %58.4
9.5 Üst: %29.1
9.5 Alt: %70.9
10.5 Üst: %19.0
10.5 Alt: %81.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.71 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.61)
İY 4.5 Üst: %31.4
İY 4.5 Alt: %68.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.7 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %28.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.8
Ev: 11.6 • Dep: 8.2
İsabetli Şut
6.9
Ev: 4.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.9
21.5 Alt: %66.2
23.5 Şut Üst: %19.9
23.5 Alt: %80.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.1
7.5 Alt: %60.9
8.5 İsabetli Üst: %26.2
8.5 Alt: %73.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Fleury 91 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Strasbourg W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Fleury 91 W (-0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Strasbourg W (+0.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.92 | %20.3 | %0.0 | @1.26 | %79.7 |
| -1.25 | @4.32 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| -1.00 | @3.72 | %26.9 | %24.3 | @1.37 | %73.2 |
| -0.75 | @2.71 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| -0.50 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| -0.25 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| 0.0 | @1.54 | %65.1 | %31.5 | @2.86 | %34.9 |
| +0.25 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +0.50 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %23.9 |
| +0.75 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.77 | %17.3 |
| +1.00 | @1.10 | %90.5 | %16.0 | @10.56 | %9.5 |
| +1.25 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.57 | %8.6 |
| +1.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.57 | %8.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +2.00 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %28.1 | @1.89 | %52.9 |
| +2.25 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| +2.50 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +2.75 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| +3.00 | @5.34 | %18.7 | %18.6 | @1.23 | %81.3 |
| +3.25 | @5.95 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| +3.50 | @6.56 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.7% | 9.6% | 4.4% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.8% | 14.0% | 5.4% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.7% | 8.0% | 3.3% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.0% | 3.3% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
FC Fleury 91 W — Son 5 Maç
B
vs Dijon W (E)
0 - 0
G
vs Strasbourg W (D)
0 - 3
B
vs Strasbourg W (E)
1 - 1
G
vs Strasbourg W (D)
0 - 2
Strasbourg W — Son 5 Maç
G
vs Saint-Étienne W (D)
0 - 2
M
vs Dijon W (E)
0 - 3
M
vs FC Fleury 91 W (E)
0 - 3
B
vs Le Havre W (D)
2 - 2
B
vs Le Havre W (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Feminine Division 1 | Strasbourg W | 0 - 3 | FC Fleury 91 W |
| 15.02.2025 | Feminine Division 1 | FC Fleury 91 W | 1 - 1 | Strasbourg W |
| 05.10.2024 | Feminine Division 1 | Strasbourg W | 0 - 2 | FC Fleury 91 W |