Maç Listesine Dön
Brazil Goiano U20 • 11.04.2026 — 15:30

Cerrado EC U20

Elo: 1522
λ (Beklenen Gol): 1.13
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Inhumas U20

Elo: 1433
λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cerrado EC U20 - Inhumas U20 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.13, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cerrado EC U20 %42.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cerrado EC U20 xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Inhumas U20 xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.13 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.0
X (Beraberlik) %32.9
2 (Deplasman) %25.1

Çifte Şans 1X: %74.9
Çifte Şans X2: %58.0
Çifte Şans 12: %67.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.6 0.5 Alt: %15.4
1.5 Üst: %58.7 1.5 Alt: %41.3
2.5 Üst: %30.7 2.5 Alt: %69.4
3.5 Üst: %13.2 3.5 Alt: %86.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %38.5
KG Yok %61.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%15.4
1-0
%15.3
1-1
%14.1
0-1
%10.7
2-0
%9.2
2-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.5 İY X: %51.1 İY 2: %19.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.6 İY 0.5 Alt: %42.4
İY 1.5 Üst: %22.3 İY 1.5 Alt: %77.7
İY 2.5 Üst: %5.8 İY 2.5 Alt: %94.2
İY 3.5 Üst: %1.2 İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.35
+
Dep 3.46
=
Toplam 7.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.1 8.5 Alt: %61.9
9.5 Üst: %26.0 9.5 Alt: %74.0
10.5 Üst: %16.6 10.5 Alt: %83.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.59 Korner (Ev: 2, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %29.2 İY 4.5 Alt: %70.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %55.4 | Eşit: %13.8 | Dep: %30.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19
Ev: 10.9 • Dep: 8.1
İsabetli Şut 6.7
Ev: 3.9 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.8 21.5 Alt: %72.3
23.5 Şut Üst: %15.3 23.5 Alt: %84.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.2 7.5 Alt: %64.8
8.5 İsabetli Üst: %22.9 8.5 Alt: %77.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Cerrado EC U20
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Inhumas U20
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Cerrado EC U20 (-0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Inhumas U20 (+0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.55 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
-1.25 @4.89 %20.5 %0.0 @1.26 %79.5
-1.00 @4.22 %23.7 %24.0 @1.31 %76.3
-0.75 @2.93 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
-0.50 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
-0.25 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
0.0 @1.60 %62.5 %32.9 @2.67 %37.5
+0.25 @1.43 %69.9 %0.0 @3.32 %30.1
+0.50 @1.34 %74.9 %0.0 @3.98 %25.1
+0.75 @1.22 %81.8 %0.0 @5.48 %18.2
+1.00 @1.11 %90.1 %16.9 @10.06 %9.9
+1.25 @1.10 %91.0 %0.0 @11.08 %9.0
+1.50 @1.09 %91.7 %0.0 @12.10 %8.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.93 %51.9 %0.0 @2.08 %48.1
+2.00 @2.35 %42.5 %28.1 @1.74 %57.5
+2.25 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.5
+2.50 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.4
+2.75 @4.18 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
+3.00 @6.31 %15.9 %17.5 @1.19 %84.2
+3.25 @6.98 %14.3 %0.0 @1.17 %85.7
+3.50 @7.65 %13.1 %0.0 @1.15 %86.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 15.4% 10.7% 4.7% 1.3% 0.3% 0.0%
1 Gol 15.3% 14.2% 5.3% 1.4% 0.3% 0.0%
2 Gol 9.2% 7.4% 3.0% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 3.5% 2.8% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.0% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Cerrado EC U20 — Son 5 Maç
G vs Guanabara City U20 (D)
0 - 1
M vs Guanabara City U20 (E)
1 - 3
M vs Aparecidense U20 (D)
1 - 0
B vs Atlético GO U20 (D)
0 - 0
B vs Guanabara City U20 (E)
0 - 0
Inhumas U20 — Son 5 Maç
M vs Trindade U20 (D)
1 - 0
M vs Atlético GO U20 (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.