Fransa
National 3 - Group H •
11.01.2026 — 17:00
Montpellier II
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 0.98
3 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Olympique Marseille II
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.69
Model Güven Derecesi:
%80
Montpellier II - Olympique Marseille II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 1.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Olympique Marseille II %53.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montpellier II xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Olympique Marseille II xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.9
X (Beraberlik)
%25.8
2 (Deplasman)
%53.2
Çifte Şans 1X: %46.8
Çifte Şans X2: %79.1
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1
0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.4
1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.8
2.5 Alt: %50.2
3.5 Üst: %27.9
3.5 Alt: %72.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.7
KG Yok
%48.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.3
0-1
%10.9
0-2
%9.9
1-2
%9.7
0-0
%7.8
1-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.6
İY X: %42.6
İY 2: %38.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.1
İY 0.5 Alt: %30.9
İY 1.5 Üst: %34.4
İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %12.0
İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.3
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.05
+
Dep
5.35
=
Toplam
9.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.6
8.5 Alt: %40.4
9.5 Üst: %46.5
9.5 Alt: %53.5
10.5 Üst: %34.2
10.5 Alt: %65.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.32 Korner (Ev: 1.86, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %43.4
İY 4.5 Alt: %56.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %27.7 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %60.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.5
Ev: 10 • Dep: 13.5
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.6 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.0
21.5 Alt: %35.0
23.5 Şut Üst: %48.7
23.5 Alt: %51.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.3
7.5 Alt: %42.7
8.5 İsabetli Üst: %43.4
8.5 Alt: %56.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMontpellier II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Olympique Marseille II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Montpellier II (+0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Olympique Marseille II (-0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.09 | %7.6 | %0.0 | @1.08 | %92.4 |
| -1.25 | @12.21 | %8.2 | %0.0 | @1.09 | %91.8 |
| -1.00 | @11.33 | %8.8 | %13.4 | @1.10 | %91.2 |
| -0.75 | @6.50 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -0.50 | @4.75 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -0.25 | @4.13 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| 0.0 | @3.51 | %28.5 | %26.1 | @1.40 | %71.5 |
| +0.25 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| +0.50 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| +0.75 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +1.00 | @1.62 | %61.9 | %23.8 | @2.62 | %38.1 |
| +1.25 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +1.50 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.44 | %29.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +2.00 | @1.50 | %66.6 | %25.8 | @2.99 | %33.4 |
| +2.25 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +2.50 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.75 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| +3.00 | @2.86 | %35.0 | %22.1 | @1.54 | %65.0 |
| +3.25 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| +3.50 | @3.67 | %27.3 | %0.0 | @1.37 | %72.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.9% | 11.0% | 10.0% | 5.6% | 2.4% | 0.8% |
| 1 Gol | 6.0% | 12.4% | 9.8% | 5.5% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 3.3% | 5.7% | 4.8% | 2.7% | 1.1% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.1% | 1.8% | 1.6% | 0.9% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Montpellier II — Son 5 Maç
M
vs Fos (D)
3 - 1
G
vs Carnoux (D)
2 - 3
M
vs Lyon Duchere (E)
1 - 2
M
vs Olympique Marseille II (D)
5 - 1
M
vs Fos (E)
1 - 2
Olympique Marseille II — Son 5 Maç
B
vs Gallia Lucciana (E)
0 - 0
G
vs Seyssinet-Pariset (E)
1 - 0
B
vs ASPTT Dijon (D)
1 - 1
G
vs Montpellier II (E)
5 - 1
G
vs Gallia Lucciana (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.05.2025 | National 3 - Group J | Olympique Marseille II | 5 - 1 | Montpellier II |
| 24.08.2024 | National 3 - Group J | Montpellier II | 1 - 1 | Olympique Marseille II |
| 24.02.2024 | National 3 - Group A | Montpellier II | 0 - 0 | Olympique Marseille II |
| 07.10.2023 | National 3 - Group A | Olympique Marseille II | 1 - 1 | Montpellier II |
| 11.03.2017 | National 2 - Group D | Olympique Marseille II | 2 - 1 | Montpellier II |
| 15.10.2016 | National 2 - Group D | Montpellier II | 0 - 0 | Olympique Marseille II |