Ghana
Division One League •
14.02.2026 — 18:00
VC Warriors
Elo: 1549λ (Beklenen Gol): 1.83
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Legon Cities
Elo: 1405λ (Beklenen Gol): 1.43
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
VC Warriors - Legon Cities mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.83, Dep: 1.43 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre VC Warriors %46.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
VC Warriors xG
2.00
Dengeli
Legon Cities xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.3
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%29.5
Çifte Şans 1X: %70.5
Çifte Şans X2: %53.7
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.4
1.5 Alt: %15.6
2.5 Üst: %63.3
2.5 Alt: %36.7
3.5 Üst: %41.1
3.5 Alt: %58.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.7
KG Yok
%35.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
2-1
%9.2
1-2
%7.2
2-2
%6.6
2-0
%6.4
1-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.8
İY X: %38.9
İY 2: %25.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.0
İY 0.5 Alt: %24.0
İY 1.5 Üst: %43.9
İY 1.5 Alt: %56.1
İY 2.5 Üst: %18.1
İY 2.5 Alt: %81.9
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.76
+
Dep
4.8
=
Toplam
10.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.3
9.5 Üst: %61.0
9.5 Alt: %39.0
10.5 Üst: %48.7
10.5 Alt: %51.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.86 Korner (Ev: 2.65, Dep: 2.21)
İY 4.5 Üst: %53.4
İY 4.5 Alt: %46.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.6 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %32.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.1
Ev: 15.2 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
9.5
Ev: 5.4 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.2
21.5 Alt: %13.8
23.5 Şut Üst: %75.2
23.5 Alt: %24.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.1
7.5 Alt: %26.9
8.5 İsabetli Üst: %60.8
8.5 Alt: %39.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVC Warriors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Legon Cities
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
VC Warriors (-0.25)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Legon Cities (+0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| -1.25 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -1.00 | @3.16 | %31.6 | %20.8 | @1.46 | %68.4 |
| -0.75 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.65 | %60.4 |
| -0.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
| -0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| 0.0 | @1.65 | %60.8 | %24.6 | @2.55 | %39.2 |
| +0.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.96 | %33.7 |
| +0.50 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
| +0.75 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +1.00 | @1.19 | %83.9 | %16.1 | @6.21 | %16.1 |
| +1.25 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.80 | %14.7 |
| +1.50 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.40 | %13.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.65 | %17.7 |
| +2.00 | @1.25 | %79.9 | %21.5 | @4.97 | %20.1 |
| +2.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.7 |
| +2.50 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.75 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %22.5 | @2.08 | %48.1 |
| +3.25 | @2.21 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +3.50 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 4.8% | 4.0% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.4% | 11.0% | 7.3% | 3.5% | 1.2% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.5% | 9.3% | 6.7% | 3.2% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.0% | 5.7% | 4.1% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.8% | 2.6% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
VC Warriors — Son 5 Maç
G
vs Berekum Arsenal (E)
2 - 1
B
vs Legon Cities (D)
1 - 1
B
vs Berekum Arsenal (D)
2 - 2
B
vs Legon Cities (E)
2 - 2
Legon Cities — Son 5 Maç
B
vs VC Warriors (E)
1 - 1
B
vs VC Warriors (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | Division One League | Legon Cities | 1 - 1 | VC Warriors |
| 01.11.2025 | Division One League | VC Warriors | 2 - 2 | Legon Cities |