Fransa
Feminine Division 1 •
08.02.2026 — 17:00
Lyon W
Elo: 1717λ (Beklenen Gol): 2.35
4 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Saint-Étienne W
Elo: 1366λ (Beklenen Gol): 0.54
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lyon W - Saint-Étienne W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.35, Dep: 0.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lyon W %77.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%72.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lyon W xG
2.67
Dengeli
Saint-Étienne W xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%77.4
X (Beraberlik)
%16.3
2 (Deplasman)
%6.3
Çifte Şans 1X: %93.7
Çifte Şans X2: %22.6
Çifte Şans 12: %83.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.0
1.5 Alt: %21.1
2.5 Üst: %55.2
2.5 Alt: %44.8
3.5 Üst: %32.8
3.5 Alt: %67.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.4
KG Yok
%61.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%15.3
1-0
%12.5
3-0
%12.0
2-1
%8.3
1-1
%7.6
4-0
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.1
İY X: %35.9
İY 2: %8.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2
İY 0.5 Alt: %27.9
İY 1.5 Üst: %37.6
İY 1.5 Alt: %62.4
İY 2.5 Üst: %13.9
İY 2.5 Alt: %86.1
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.81
+
Dep
2.89
=
Toplam
9.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.2
8.5 Alt: %36.8
9.5 Üst: %50.4
9.5 Alt: %49.6
10.5 Üst: %38.0
10.5 Alt: %62.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 3.13, Dep: 1.33)
İY 4.5 Üst: %46.1
İY 4.5 Alt: %53.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %86.8 |
Eşit: %5.9 |
Dep: %7.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 18.4 • Dep: 6.5
İsabetli Şut
8.8
Ev: 6.5 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.4
21.5 Alt: %25.6
23.5 Şut Üst: %59.5
23.5 Alt: %40.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.7
7.5 Alt: %35.3
8.5 İsabetli Üst: %51.2
8.5 Alt: %48.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLyon W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Étienne W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lyon W (-1.50)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Étienne W (+1.50)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| -1.25 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| -1.00 | @1.44 | %69.5 | %23.5 | @3.28 | %30.5 |
| -0.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.78 | %26.4 |
| -0.50 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.29 | %23.3 |
| -0.25 | @1.19 | %83.7 | %0.0 | @6.14 | %16.3 |
| 0.0 | @1.08 | %92.2 | %16.8 | @12.77 | %7.8 |
| +0.25 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.06 | %7.1 |
| +0.50 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.35 | %6.5 |
| +0.75 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.33 | %4.1 |
| +1.00 | @1.02 | %98.4 | %5.0 | @63.29 | %1.6 |
| +1.25 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @64.96 | %1.5 |
| +1.50 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @66.63 | %1.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
| +2.00 | @1.40 | %71.2 | %24.5 | @3.47 | %28.8 |
| +2.25 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +2.50 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.3 |
| +2.75 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +3.00 | @2.51 | %39.8 | %23.1 | @1.66 | %60.2 |
| +3.25 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| +3.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 2.6% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.9% | 7.9% | 2.0% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 15.8% | 8.6% | 2.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 12.4% | 6.7% | 1.8% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 7.3% | 4.0% | 1.1% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.4% | 1.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Lyon W — Son 5 Maç
G
vs Montpellier W (D)
1 - 5
G
vs Montpellier W (D)
1 - 4
G
vs Montpellier W (E)
4 - 0
G
vs Montpellier W (D)
1 - 2
G
vs Montpellier W (E)
5 - 0
Saint-Étienne W — Son 5 Maç
B
vs Le Havre W (E)
1 - 1
M
vs Nantes W (E)
0 - 1
M
vs Lens W (D)
1 - 0
G
vs Montpellier W (E)
4 - 2
M
vs Montpellier W (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.