Fransa
National 3 - Group A •
10.01.2026 — 21:00
Canet Roussillon
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.20
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Blagnac
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%80
Canet Roussillon - Blagnac mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Canet Roussillon %40.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Canet Roussillon xG
1.55
Dengeli
Blagnac xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.7
X (Beraberlik)
%31.2
2 (Deplasman)
%28.0
Çifte Şans 1X: %72.0
Çifte Şans X2: %59.3
Çifte Şans 12: %68.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.3
0.5 Alt: %12.7
1.5 Üst: %64.2
1.5 Alt: %35.8
2.5 Üst: %36.3
2.5 Alt: %63.7
3.5 Üst: %17.0
3.5 Alt: %83.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.8
KG Yok
%56.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
1-0
%13.0
0-0
%12.7
0-1
%10.1
2-0
%8.4
2-1
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.5
İY X: %48.7
İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.3
İY 0.5 Alt: %38.7
İY 1.5 Üst: %25.8
İY 1.5 Alt: %74.2
İY 2.5 Üst: %7.4
İY 2.5 Alt: %92.6
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.49
+
Dep
3.76
=
Toplam
8.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.3
8.5 Alt: %55.7
9.5 Üst: %31.5
9.5 Alt: %68.5
10.5 Üst: %21.0
10.5 Alt: %79.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.8 Korner (Ev: 2.07, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %33.2
İY 4.5 Alt: %66.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.1 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %33.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.3
Ev: 11.4 • Dep: 9
İsabetli Şut
7.1
Ev: 4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %38.4
21.5 Alt: %61.6
23.5 Şut Üst: %23.5
23.5 Alt: %76.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.8
7.5 Alt: %58.2
8.5 İsabetli Üst: %28.6
8.5 Alt: %71.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCanet Roussillon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blagnac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Canet Roussillon (-0.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blagnac (+0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.56 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| -1.25 | @4.93 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.7 |
| -1.00 | @4.30 | %23.3 | %22.7 | @1.30 | %76.8 |
| -0.75 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
| -0.50 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| 0.0 | @1.69 | %59.2 | %31.3 | @2.45 | %40.8 |
| +0.25 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.01 | %33.3 |
| +0.50 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
| +0.75 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.75 | %21.1 |
| +1.00 | @1.14 | %87.5 | %17.7 | @7.97 | %12.6 |
| +1.25 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.83 | %11.3 |
| +1.50 | @1.12 | %89.7 | %0.0 | @9.69 | %10.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| +2.00 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %28.0 | @2.01 | %49.7 |
| +2.25 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +2.50 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +2.75 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| +3.00 | @4.78 | %20.9 | %19.3 | @1.26 | %79.1 |
| +3.25 | @5.35 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| +3.50 | @5.92 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.7% | 10.1% | 5.3% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.0% | 14.3% | 6.3% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.4% | 8.0% | 3.8% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.4% | 3.2% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Canet Roussillon — Son 5 Maç
B
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
1 - 1
M
vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 0
B
vs Blagnac (D)
0 - 0
M
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
1 - 2
G
vs Blagnac (E)
1 - 0
Blagnac — Son 5 Maç
M
vs Colomiers (D)
2 - 1
B
vs Colomiers (E)
1 - 1
B
vs Canet Roussillon (E)
0 - 0
B
vs Colomiers (D)
1 - 1
M
vs Canet Roussillon (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025 | National 3 - Group A | Blagnac | 0 - 0 | Canet Roussillon |
| 02.11.2024 | National 3 - Group A | Canet Roussillon | 1 - 0 | Blagnac |
| 13.04.2024 | National 3 - Group B | Blagnac | 2 - 0 | Canet Roussillon |
| 02.12.2023 | National 3 - Group B | Canet Roussillon | 0 - 0 | Blagnac |
| 02.11.2019 | National 3 - Group H | Canet Roussillon | 2 - 1 | Blagnac |