Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 01.03.2026 — 17:00

Nantes II

Elo: 1504
λ (Beklenen Gol): 1.27
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

UF Touraine

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nantes II - UF Touraine mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.27, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UF Touraine %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nantes II xG 1.60
Dengeli
UF Touraine xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.0
X (Beraberlik) %28.5
2 (Deplasman) %36.6

Çifte Şans 1X: %63.4
Çifte Şans X2: %65.0
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.4 0.5 Alt: %8.6
1.5 Üst: %73.6 1.5 Alt: %26.4
2.5 Üst: %47.4 2.5 Alt: %52.6
3.5 Üst: %25.8 3.5 Alt: %74.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.3
KG Yok %46.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.6
0-1
%9.0
1-0
%8.8
0-0
%8.6
1-2
%8.2
2-1
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.3 İY X: %44.5 İY 2: %28.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.7 İY 0.5 Alt: %32.3
İY 1.5 Üst: %32.9 İY 1.5 Alt: %67.1
İY 2.5 Üst: %11.1 İY 2.5 Alt: %88.9
İY 3.5 Üst: %3.0 İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.63
+
Dep 4.52
=
Toplam 9.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.4 8.5 Alt: %43.6
9.5 Üst: %43.3 9.5 Alt: %56.7
10.5 Üst: %31.2 10.5 Alt: %68.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.21 Korner (Ev: 2.13, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %41.2 İY 4.5 Alt: %58.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.8 | Eşit: %13.4 | Dep: %41.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.9
Ev: 11.8 • Dep: 11.1
İsabetli Şut 8
Ev: 4.2 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.3 21.5 Alt: %39.7
23.5 Şut Üst: %43.7 23.5 Alt: %56.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.7 7.5 Alt: %45.3
8.5 İsabetli Üst: %40.8 8.5 Alt: %59.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Nantes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UF Touraine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Nantes II (0.0)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %28.6
UF Touraine (+0.00)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.44 %15.5 %0.0 @1.18 %84.5
-1.25 @5.81 %17.2 %0.0 @1.21 %82.8
-1.00 @5.19 %19.3 %19.4 @1.24 %80.7
-0.75 @3.58 %27.9 %0.0 @1.39 %72.1
-0.50 @2.86 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
-0.25 @2.45 %40.7 %0.0 @1.69 %59.3
0.0 Ana Hat @2.05 %48.9 %28.6 @1.96 %51.1
+0.25 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
+0.50 @1.57 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
+0.75 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+1.00 @1.26 %79.3 %19.9 @4.83 %20.7
+1.25 @1.23 %81.6 %0.0 @5.43 %18.4
+1.50 @1.20 %83.4 %0.0 @6.03 %16.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+2.00 @1.56 %64.0 %26.3 @2.78 %36.0
+2.25 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
+2.50 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.8
+2.75 @2.45 %40.7 %0.0 @1.69 %59.3
+3.00 @3.08 %32.5 %21.7 @1.48 %67.5
+3.25 @3.50 %28.5 %0.0 @1.40 %71.5
+3.50 @3.93 %25.4 %0.0 @1.34 %74.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.6% 9.1% 6.5% 2.8% 0.9% 0.2%
1 Gol 8.8% 13.6% 8.3% 3.6% 1.2% 0.3%
2 Gol 6.2% 8.0% 5.2% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 2.6% 3.4% 2.2% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.8% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Nantes II — Son 5 Maç
M vs Vendée Fontenay (D)
1 - 0
G vs Vendée Fontenay (E)
1 - 0
M vs Vendée Fontenay (D)
1 - 0
B vs Vendée Fontenay (E)
2 - 2
B vs Vendée Fontenay (D)
3 - 3
UF Touraine — Son 5 Maç
G vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G vs USSA Vertou (D)
0 - 2
M vs Chateauroux II (D)
3 - 0
G vs Chateauroux II (E)
3 - 0
G vs Chateauroux II (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.