Germany
U19 Bundesliga •
08.03.2026 — 15:00
Hoffenheim U19
Elo: 1651λ (Beklenen Gol): 3.51
8 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Nürnberg U19
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%89
Hoffenheim U19 - Nürnberg U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.51, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hoffenheim U19 %84.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%70.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hoffenheim U19 xG
3.47
Dengeli
Nürnberg U19 xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%84.1
X (Beraberlik)
%10.2
2 (Deplasman)
%5.7
Çifte Şans 1X: %94.3
Çifte Şans X2: %15.9
Çifte Şans 12: %89.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %93.8
1.5 Alt: %6.2
2.5 Üst: %81.8
2.5 Alt: %18.2
3.5 Üst: %64.4
3.5 Alt: %35.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.0
KG Yok
%41.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%8.6
3-1
%8.0
4-0
%7.5
2-0
%7.3
4-1
%7.0
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %65.0
İY X: %26.0
İY 2: %9.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.5
İY 0.5 Alt: %14.5
İY 1.5 Üst: %59.1
İY 1.5 Alt: %40.9
İY 2.5 Üst: %30.7
İY 2.5 Alt: %69.3
İY 3.5 Üst: %12.3
İY 3.5 Alt: %87.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.15
+
Dep
3.72
=
Toplam
12.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.4
8.5 Alt: %10.6
9.5 Üst: %82.6
9.5 Alt: %17.5
10.5 Üst: %73.7
10.5 Alt: %26.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.92 Korner (Ev: 4.21, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %70.4
İY 4.5 Alt: %29.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %91.9 |
Eşit: %3.6 |
Dep: %4.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.8
Ev: 24 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
12.1
Ev: 9.1 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.1
21.5 Alt: %1.9
23.5 Şut Üst: %95.4
23.5 Alt: %4.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.4
7.5 Alt: %8.6
8.5 İsabetli Üst: %85.1
8.5 Alt: %14.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHoffenheim U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nürnberg U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hoffenheim U19 (-2.00)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %22.3
Nürnberg U19 (+2.00)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %22.3
+4.00 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.74 | %36.4 |
| -1.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| -1.00 | @1.29 | %77.6 | %18.0 | @4.45 | %22.5 |
| -0.75 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.94 | %20.2 |
| -0.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.43 | %18.4 |
| -0.25 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.54 | %13.3 |
| 0.0 | @1.08 | %92.6 | %11.9 | @13.45 | %7.4 |
| +0.25 | @1.07 | %93.0 | %0.0 | @14.35 | %7.0 |
| +0.50 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.26 | %6.6 |
| +0.75 | @1.05 | %95.6 | %0.0 | @22.78 | %4.4 |
| +1.00 | @1.02 | %97.9 | %4.5 | @47.11 | %2.1 |
| +1.25 | @1.02 | %97.9 | %0.0 | @48.23 | %2.1 |
| +1.50 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @49.34 | %2.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @13.02 | %7.7 |
| +2.00 | @1.09 | %91.7 | %13.9 | @12.05 | %8.3 |
| +2.25 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.60 | %15.2 |
| +2.50 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.75 | %21.1 |
| +2.75 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +3.00 | @1.36 | %73.7 | %20.1 | @3.80 | %26.3 |
| +3.25 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +3.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.5% | 4.8% | 2.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.5% | 7.9% | 3.7% | 1.1% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.9% | 9.2% | 4.3% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 8.7% | 8.1% | 3.8% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 6.1% | 5.7% | 2.7% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
Hoffenheim U19 — Son 5 Maç
G
vs Sandhausen U19 (E)
8 - 0
G
vs Sandhausen U19 (D)
1 - 5
G
vs Sandhausen U19 (E)
3 - 0
G
vs Sandhausen U19 (D)
0 - 3
G
vs Sandhausen U19 (E)
4 - 0
Nürnberg U19 — Son 5 Maç
M
vs Hoffenheim U19 (D)
4 - 0
M
vs Hoffenheim U19 (E)
2 - 3
G
vs Hoffenheim U19 (D)
0 - 2
M
vs Hoffenheim U19 (E)
1 - 4
G
vs Hoffenheim U19 (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 03.03.2024 | U19 Bundesliga | Hoffenheim U19 | 4 - 0 | Nürnberg U19 |
| 24.09.2023 | U19 Bundesliga | Nürnberg U19 | 2 - 3 | Hoffenheim U19 |
| 11.02.2023 | U19 Bundesliga | Hoffenheim U19 | 0 - 2 | Nürnberg U19 |
| 19.02.2022 | U19 Bundesliga | Nürnberg U19 | 1 - 4 | Hoffenheim U19 |
| 03.10.2020 | DFB Junioren Pokal | Nürnberg U19 | 3 - 1 | Hoffenheim U19 |
| 01.05.2019 | U19 Bundesliga | Nürnberg U19 | 2 - 1 | Hoffenheim U19 |
| 11.11.2018 | U19 Bundesliga | Hoffenheim U19 | 5 - 1 | Nürnberg U19 |