Thailand
Thai League 2 •
08.03.2026 — 14:30
Trat FC
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 1.75
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Nong Bua Pitchaya
Elo: 1584λ (Beklenen Gol): 1.83
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Trat FC - Nong Bua Pitchaya mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 1.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nong Bua Pitchaya %40.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Trat FC xG
2.00
Dengeli
Nong Bua Pitchaya xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.6
X (Beraberlik)
%23.3
2 (Deplasman)
%40.0
Çifte Şans 1X: %60.0
Çifte Şans X2: %63.4
Çifte Şans 12: %76.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5
0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %87.9
1.5 Alt: %12.1
2.5 Üst: %69.3
2.5 Alt: %30.7
3.5 Üst: %48.0
3.5 Alt: %52.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.0
KG Yok
%30.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.6
1-2
%8.2
2-1
%7.8
2-2
%7.2
1-3
%5.0
0-2
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.3
İY X: %37.2
İY 2: %32.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.0
İY 0.5 Alt: %21.0
İY 1.5 Üst: %48.6
İY 1.5 Alt: %51.4
İY 2.5 Üst: %21.7
İY 2.5 Alt: %78.3
İY 3.5 Üst: %7.8
İY 3.5 Alt: %92.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.59
+
Dep
5.66
=
Toplam
11.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.0
8.5 Alt: %21.0
9.5 Üst: %68.6
9.5 Alt: %31.4
10.5 Üst: %57.0
10.5 Alt: %43.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.18 Korner (Ev: 2.57, Dep: 2.6)
İY 4.5 Üst: %59.0
İY 4.5 Alt: %41.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.3 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %44.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.1
Ev: 14.7 • Dep: 14.4
İsabetli Şut
10.1
Ev: 5.2 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.5
21.5 Alt: %7.5
23.5 Şut Üst: %85.0
23.5 Alt: %15.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.3
7.5 Alt: %20.7
8.5 İsabetli Üst: %68.4
8.5 Alt: %31.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTrat FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nong Bua Pitchaya
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Trat FC (0.0)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %23.8
Nong Bua Pitchaya (+0.00)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.37 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| -1.25 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| -1.00 | @4.41 | %22.7 | %17.8 | @1.29 | %77.3 |
| -0.75 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -0.50 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| -0.25 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| 0.0 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %23.8 | @1.92 | %52.2 |
| +0.25 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +0.50 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.8 |
| +0.75 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.5 |
| +1.00 | @1.35 | %74.1 | %18.7 | @3.87 | %25.9 |
| +1.25 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| +1.50 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.76 | %21.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.32 | %13.7 |
| +2.00 | @1.18 | %84.7 | %18.9 | @6.55 | %15.3 |
| +2.25 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.14 | %24.1 |
| +2.50 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| +2.75 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +3.00 | @1.67 | %60.0 | %21.8 | @2.50 | %40.0 |
| +3.25 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| +3.50 | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 4.5% | 4.8% | 2.9% | 1.3% | 0.5% |
| 1 Gol | 4.3% | 9.8% | 8.4% | 5.1% | 2.3% | 0.9% |
| 2 Gol | 4.3% | 8.0% | 7.3% | 4.4% | 2.0% | 0.7% |
| 3 Gol | 2.5% | 4.6% | 4.2% | 2.6% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.1% | 2.0% | 1.9% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Trat FC — Son 5 Maç
G
vs Khon Kaen United (D)
1 - 2
B
vs Rasi Salai United (E)
2 - 2
G
vs Nakhon Pathom (D)
0 - 1
M
vs Chainat (D)
2 - 0
G
vs Bangkok (E)
2 - 1
Nong Bua Pitchaya — Son 5 Maç
M
vs Pattani (D)
2 - 1
G
vs Bangkok (D)
0 - 3
G
vs Chiangmai United (E)
1 - 0
M
vs Police Tero (D)
5 - 2
B
vs Pattani (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.