Maç Listesine Dön
Austria A-League • 04.04.2026 — 09:00

Central Coast Mariners

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.85
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Perth Glory

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Central Coast Mariners - Perth Glory mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.85, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Central Coast Mariners %50.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Central Coast Mariners xG 2.00
Dengeli
Perth Glory xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.7
X (Beraberlik) %24.3
2 (Deplasman) %25.0

Çifte Şans 1X: %75.0
Çifte Şans X2: %49.3
Çifte Şans 12: %75.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6 0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.2 1.5 Alt: %17.8
2.5 Üst: %59.7 2.5 Alt: %40.3
3.5 Üst: %37.3 3.5 Alt: %62.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.7
KG Yok %39.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.2
2-1
%9.7
2-0
%7.8
1-0
%7.6
1-2
%6.5
2-2
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.2 İY X: %39.7 İY 2: %22.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.2 İY 0.5 Alt: %25.8
İY 1.5 Üst: %41.2 İY 1.5 Alt: %58.8
İY 2.5 Üst: %16.3 İY 2.5 Alt: %83.7
İY 3.5 Üst: %5.1 İY 3.5 Alt: %94.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.8
+
Dep 4.39
=
Toplam 10.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.8 8.5 Alt: %31.2
9.5 Üst: %56.6 9.5 Alt: %43.4
10.5 Üst: %44.1 10.5 Alt: %55.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.69 Korner (Ev: 2.67, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %50.3 İY 4.5 Alt: %49.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.0 | Eşit: %11.6 | Dep: %27.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.1
Ev: 15.3 • Dep: 10.8
İsabetli Şut 9.1
Ev: 5.4 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.3 21.5 Alt: %18.7
23.5 Şut Üst: %68.4 23.5 Alt: %31.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.2 7.5 Alt: %30.8
8.5 İsabetli Üst: %56.2 8.5 Alt: %43.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Central Coast Mariners
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Perth Glory
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Central Coast Mariners (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Perth Glory (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.55 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
-1.25 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
-1.00 @2.77 %36.2 %22.0 @1.57 %63.8
-0.75 @2.27 %44.1 %0.0 @1.79 %55.9
-0.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
-0.25 @1.75 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
0.0 @1.50 %66.7 %24.7 @3.00 %33.3
+0.25 @1.40 %71.4 %0.0 @3.49 %28.6
+0.50 @1.34 %74.9 %0.0 @3.98 %25.1
+0.75 @1.24 %80.8 %0.0 @5.21 %19.2
+1.00 @1.14 %87.7 %14.6 @8.12 %12.3
+1.25 @1.13 %88.7 %0.0 @8.82 %11.3
+1.50 @1.12 %89.5 %0.0 @9.51 %10.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.6 %0.0 @4.90 %20.4
+2.00 @1.31 %76.6 %22.8 @4.27 %23.4
+2.25 @1.50 %66.7 %0.0 @3.01 %33.3
+2.50 @1.69 %59.1 %0.0 @2.45 %40.9
+2.75 @1.86 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
+3.00 Ana Hat @2.12 %47.1 %22.7 @1.89 %52.9
+3.25 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
+3.50 @2.74 %36.4 %0.0 @1.57 %63.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.4% 4.9% 3.6% 1.5% 0.5% 0.1%
1 Gol 7.7% 11.4% 6.6% 2.7% 0.8% 0.2%
2 Gol 7.9% 9.8% 6.1% 2.5% 0.8% 0.2%
3 Gol 4.8% 6.0% 3.7% 1.6% 0.5% 0.1%
4 Gol 2.2% 2.8% 1.7% 0.7% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.8% 1.0% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
Central Coast Mariners — Son 5 Maç
G vs Western Sydney Wanderers (E)
3 - 2
M vs Western Sydney Wanderers (D)
3 - 2
M vs Western Sydney Wanderers (E)
0 - 4
G vs Western Sydney Wanderers (D)
1 - 3
G vs Western Sydney Wanderers (E)
1 - 0
Perth Glory — Son 5 Maç
M vs Wellington Phoenix (D)
2 - 0
B vs Brisbane Roar (D)
1 - 1
M vs Brisbane Roar (E)
1 - 2
M vs Brisbane Roar (E)
1 - 3
G vs Brisbane Roar (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.