Fransa
National 3 - Group C •
28.02.2026 — 20:00
Cesson
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 1.41
3 - 1
Tamamlandı
Lannion
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 1.65
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cesson - Lannion mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.41, Dep: 1.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lannion %42.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cesson xG
1.64
Dengeli
Lannion xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.0
X (Beraberlik)
%25.5
2 (Deplasman)
%42.6
Çifte Şans 1X: %57.4
Çifte Şans X2: %68.1
Çifte Şans 12: %74.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.8
1.5 Alt: %18.2
2.5 Üst: %59.1
2.5 Alt: %40.9
3.5 Üst: %36.7
3.5 Alt: %63.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.9
KG Yok
%38.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
1-2
%9.0
2-1
%7.7
0-1
%6.9
0-2
%6.4
2-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.5
İY X: %40.4
İY 2: %33.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.9
İY 0.5 Alt: %26.1
İY 1.5 Üst: %40.9
İY 1.5 Alt: %59.1
İY 2.5 Üst: %16.0
İY 2.5 Alt: %84.0
İY 3.5 Üst: %5.0
İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.92
+
Dep
5.28
=
Toplam
10.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.8
8.5 Alt: %31.2
9.5 Üst: %56.6
9.5 Alt: %43.4
10.5 Üst: %44.1
10.5 Alt: %55.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.69 Korner (Ev: 2.26, Dep: 2.43)
İY 4.5 Üst: %50.3
İY 4.5 Alt: %49.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.3 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %48.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.9
Ev: 12.6 • Dep: 13.3
İsabetli Şut
9
Ev: 4.5 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.5
21.5 Alt: %19.5
23.5 Şut Üst: %67.4
23.5 Alt: %32.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.2
7.5 Alt: %31.8
8.5 İsabetli Üst: %55.1
8.5 Alt: %44.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCesson
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lannion
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cesson (+0.25)
@1.94
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lannion (-0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.14
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.80 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| -1.25 | @6.22 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| -1.00 | @5.63 | %17.8 | %17.3 | @1.22 | %82.2 |
| -0.75 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| -0.50 | @3.13 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| -0.25 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| 0.0 | @2.33 | %43.0 | %25.7 | @1.75 | %57.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| +0.50 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +0.75 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| +1.00 | @1.38 | %72.4 | %20.4 | @3.63 | %27.6 |
| +1.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.09 | %24.4 |
| +1.50 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.56 | %21.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.8 |
| +2.00 | @1.31 | %76.2 | %23.0 | @4.19 | %23.9 |
| +2.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.96 | %33.7 |
| +2.50 | @1.71 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| +2.75 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.14 | %46.6 |
| +3.00 | @2.15 | %46.6 | %22.6 | @1.87 | %53.4 |
| +3.25 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| +3.50 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.5% | 7.0% | 6.5% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 1 Gol | 5.8% | 11.8% | 9.1% | 5.0% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.7% | 7.8% | 6.4% | 3.5% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 2.2% | 3.6% | 3.0% | 1.7% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.3% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Cesson — Son 5 Maç
B
vs Rennes II (D)
1 - 1
M
vs Vannes (D)
4 - 1
M
vs Guingamp II (D)
2 - 1
B
vs Vannes (D)
1 - 1
G
vs Guingamp II (E)
2 - 1
Lannion — Son 5 Maç
G
vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 4
M
vs Ergué-Gaberic (E)
1 - 3
B
vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 1
M
vs Ergué-Gaberic (E)
0 - 1
M
vs Ergué-Gaberic (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.