Fransa
National 3 - Group C •
07.03.2026 — 20:00
Alencon
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 2.02
0 - 4
Tamamlandı
Cesson
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Alencon - Cesson mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.02, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Alencon %49.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alencon xG
2.31
Dengeli
Cesson xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.7
X (Beraberlik)
%22.9
2 (Deplasman)
%27.4
Çifte Şans 1X: %72.6
Çifte Şans X2: %50.3
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %87.0
1.5 Alt: %13.0
2.5 Üst: %67.8
2.5 Alt: %32.2
3.5 Üst: %46.2
3.5 Alt: %53.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.5
KG Yok
%32.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
2-1
%9.1
2-2
%6.7
1-2
%6.7
2-0
%6.2
3-1
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.4
İY X: %37.3
İY 2: %24.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.2
İY 0.5 Alt: %21.8
İY 1.5 Üst: %47.4
İY 1.5 Alt: %52.6
İY 2.5 Üst: %20.7
İY 2.5 Alt: %79.3
İY 3.5 Üst: %7.2
İY 3.5 Alt: %92.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.15
+
Dep
4.88
=
Toplam
11.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.1
8.5 Alt: %22.9
9.5 Üst: %66.3
9.5 Alt: %33.7
10.5 Üst: %54.4
10.5 Alt: %45.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.08 Korner (Ev: 2.83, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %57.3
İY 4.5 Alt: %42.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.0 |
Eşit: %11.3 |
Dep: %29.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.5
Ev: 16.4 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
10
Ev: 5.8 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.1
21.5 Alt: %8.9
23.5 Şut Üst: %82.7
23.5 Alt: %17.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.9
7.5 Alt: %22.1
8.5 İsabetli Üst: %66.7
8.5 Alt: %33.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlencon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cesson
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alencon (-0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cesson (+0.50)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.03
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.55 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| -1.25 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -1.00 | @2.81 | %35.6 | %20.9 | @1.55 | %64.4 |
| -0.75 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| -0.25 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| 0.0 | @1.56 | %64.0 | %23.4 | @2.78 | %36.0 |
| +0.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.20 | %31.2 |
| +0.50 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.62 | %27.6 |
| +0.75 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.61 | %21.7 |
| +1.00 | @1.17 | %85.2 | %15.0 | @6.76 | %14.8 |
| +1.25 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.35 | %13.6 |
| +1.50 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.95 | %12.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.80 | %14.7 |
| +2.00 | @1.20 | %83.5 | %19.6 | @6.06 | %16.5 |
| +2.25 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| +2.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +2.75 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +3.00 | @1.73 | %57.8 | %22.1 | @2.37 | %42.2 |
| +3.25 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.03 | %49.4 |
| +3.50 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 3.9% | 3.4% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.6% | 9.9% | 6.8% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.3% | 9.3% | 6.9% | 3.4% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.3% | 6.3% | 4.6% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.2% | 3.2% | 2.3% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.3% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Alencon — Son 5 Maç
G
vs Rennes II (E)
4 - 3
B
vs Guingamp II (E)
0 - 0
M
vs Ergué-Gaberic (E)
2 - 3
Cesson — Son 5 Maç
G
vs Lannion (E)
3 - 1
B
vs Rennes II (D)
1 - 1
M
vs Vannes (D)
4 - 1
M
vs Guingamp II (D)
2 - 1
B
vs Vannes (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.