Germany
U19 Bundesliga •
15.03.2026 — 17:00
Unterhaching U19
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 1.93
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Kickers Offenbach U19
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.65
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Unterhaching U19 - Kickers Offenbach U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.93, Dep: 1.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Unterhaching U19 %44.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Unterhaching U19 xG
2.31
Dengeli
Kickers Offenbach U19 xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.2
X (Beraberlik)
%23.2
2 (Deplasman)
%32.7
Çifte Şans 1X: %67.3
Çifte Şans X2: %55.8
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5
0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.8
1.5 Alt: %12.2
2.5 Üst: %69.3
2.5 Alt: %30.8
3.5 Üst: %47.9
3.5 Alt: %52.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.6
KG Yok
%30.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.6
2-1
%8.6
1-2
%7.3
2-2
%7.1
3-1
%5.5
2-0
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.0
İY X: %37.2
İY 2: %27.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.0
İY 0.5 Alt: %21.1
İY 1.5 Üst: %48.6
İY 1.5 Alt: %51.4
İY 2.5 Üst: %21.6
İY 2.5 Alt: %78.4
İY 3.5 Üst: %7.7
İY 3.5 Alt: %92.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.96
+
Dep
5.26
=
Toplam
11.22
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.7
8.5 Alt: %21.3
9.5 Üst: %68.3
9.5 Alt: %31.7
10.5 Üst: %56.6
10.5 Alt: %43.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.16 Korner (Ev: 2.74, Dep: 2.42)
İY 4.5 Üst: %58.7
İY 4.5 Alt: %41.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.4 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29
Ev: 15.8 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
10.2
Ev: 5.6 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.4
21.5 Alt: %7.6
23.5 Şut Üst: %84.9
23.5 Alt: %15.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.4
7.5 Alt: %20.7
8.5 İsabetli Üst: %68.5
8.5 Alt: %31.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUnterhaching U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kickers Offenbach U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Unterhaching U19 (-0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kickers Offenbach U19 (+0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.16 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| -1.25 | @3.75 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -1.00 | @3.34 | %29.9 | %19.7 | @1.43 | %70.1 |
| -0.75 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| -0.50 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| 0.0 | @1.75 | %57.2 | %23.6 | @2.34 | %42.8 |
| +0.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.70 | %37.1 |
| +0.50 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.06 | %32.7 |
| +0.75 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.77 | %26.6 |
| +1.00 | @1.24 | %80.8 | %16.7 | @5.21 | %19.2 |
| +1.25 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.73 | %17.5 |
| +1.50 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.25 | %16.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.29 | %13.7 |
| +2.00 | @1.18 | %84.7 | %19.0 | @6.52 | %15.3 |
| +2.25 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +2.50 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +2.75 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +3.00 | @1.67 | %59.9 | %21.8 | @2.49 | %40.1 |
| +3.25 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +3.50 | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 4.0% | 3.9% | 2.1% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 4.8% | 9.8% | 7.5% | 4.1% | 1.7% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.3% | 8.8% | 7.2% | 4.0% | 1.6% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.4% | 5.6% | 4.6% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.7% | 2.2% | 1.2% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.6% | 1.0% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Unterhaching U19 — Son 5 Maç
M
vs Wacker Burghausen U19 (D)
4 - 1
G
vs Jahn Regensburg U19 (E)
3 - 1
G
vs Jahn Regensburg U19 (D)
0 - 3
Kickers Offenbach U19 — Son 5 Maç
M
vs Erzgebirge Aue U19 (E)
0 - 1
B
vs Wacker Burghausen U19 (D)
2 - 2
B
vs Carl Zeiss Jena U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.