Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
14.03.2026 — 19:30
Utrillas
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 0.97
4 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Robres
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Utrillas - Robres mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.97, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Robres %45.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Utrillas xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Robres xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.97 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.4
X (Beraberlik)
%29.1
2 (Deplasman)
%45.5
Çifte Şans 1X: %54.5
Çifte Şans X2: %74.6
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5
0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.1
1.5 Alt: %30.9
2.5 Üst: %41.9
2.5 Alt: %58.1
3.5 Üst: %21.2
3.5 Alt: %78.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.5
KG Yok
%52.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%12.2
0-0
%10.4
0-2
%9.1
1-2
%8.8
1-0
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.8
İY X: %46.2
İY 2: %33.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.6
İY 0.5 Alt: %35.4
İY 1.5 Üst: %29.3
İY 1.5 Alt: %70.7
İY 2.5 Üst: %9.1
İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.03
+
Dep
4.7
=
Toplam
8.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.9
8.5 Alt: %49.1
9.5 Üst: %37.7
9.5 Alt: %62.3
10.5 Üst: %26.3
10.5 Alt: %73.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.02 Korner (Ev: 1.85, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %37.5
İY 4.5 Alt: %62.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.5 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %52.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.6
Ev: 10 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
7.5
Ev: 3.5 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.5
21.5 Alt: %50.6
23.5 Şut Üst: %33.1
23.5 Alt: %66.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.0
7.5 Alt: %52.0
8.5 İsabetli Üst: %34.3
8.5 Alt: %65.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUtrillas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Robres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Utrillas (+0.25)
@2.13
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Robres (-0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.68 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -1.25 | @9.83 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| -1.00 | @8.97 | %11.2 | %16.0 | @1.13 | %88.9 |
| -0.75 | @5.29 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -0.50 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -0.25 | @3.36 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| 0.0 | @2.79 | %35.9 | %29.2 | @1.56 | %64.1 |
| +0.25 Ana Hat | @2.13 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +0.50 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +0.75 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +1.00 | @1.40 | %71.2 | %23.3 | @3.47 | %28.8 |
| +1.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +1.50 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.53 | %22.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +2.00 | @1.74 | %57.4 | %27.4 | @2.35 | %42.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +2.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
| +2.75 | @2.86 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.00 | @3.79 | %26.4 | %20.7 | @1.36 | %73.6 |
| +3.25 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| +3.50 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.5% | 12.2% | 9.1% | 4.2% | 1.5% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.3% | 13.7% | 8.9% | 4.1% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.5% | 6.2% | 4.3% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.0% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Utrillas — Son 5 Maç
M
vs CDJ Tamarite (E)
2 - 3
B
vs UD Casetas (D)
0 - 0
B
vs Zuera (E)
0 - 0
M
vs La Almunia (D)
3 - 2
B
vs Épila (E)
0 - 0
Robres — Son 5 Maç
G
vs Utrillas (E)
2 - 0
G
vs Utrillas (E)
4 - 2
B
vs Utrillas (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Robres | 2 - 0 | Utrillas |
| 22.01.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | Robres | 4 - 2 | Utrillas |
| 25.09.2022 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 1 - 1 | Robres |