Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
19.04.2026 — 18:00
Zuera
Elo: 1420λ (Beklenen Gol): 0.69
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Utrillas
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.68
Model Güven Derecesi:
%87
Zuera - Utrillas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.69, Dep: 1.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Utrillas %60.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zuera xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Utrillas xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.69 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.3
X (Beraberlik)
%25.5
2 (Deplasman)
%60.3
Çifte Şans 1X: %39.7
Çifte Şans X2: %85.7
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.3
1.5 Alt: %30.7
2.5 Üst: %42.2
2.5 Alt: %57.8
3.5 Üst: %21.5
3.5 Alt: %78.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.4
KG Yok
%58.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.9
0-2
%13.2
1-1
%11.7
0-0
%10.2
1-2
%9.1
0-3
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.4
İY X: %44.3
İY 2: %42.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.9
İY 0.5 Alt: %35.1
İY 1.5 Üst: %29.4
İY 1.5 Alt: %70.6
İY 2.5 Üst: %9.2
İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.47
+
Dep
5.32
=
Toplam
8.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7
8.5 Alt: %48.3
9.5 Üst: %38.6
9.5 Alt: %61.4
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 1.6, Dep: 2.45)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %21.2 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %67.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 8.3 • Dep: 13.4
İsabetli Şut
7.5
Ev: 2.9 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.1
21.5 Alt: %49.9
23.5 Şut Üst: %33.7
23.5 Alt: %66.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.1
7.5 Alt: %51.9
8.5 İsabetli Üst: %34.4
8.5 Alt: %65.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZuera
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Utrillas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zuera (+0.75)
@2.17
%46.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Utrillas (-0.75)
@1.85
%54.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.94
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @24.49 | %4.1 | %0.0 | @1.04 | %95.9 |
| -1.25 | @23.23 | %4.3 | %0.0 | @1.04 | %95.7 |
| -1.00 | @21.97 | %4.6 | %10.3 | @1.05 | %95.5 |
| -0.75 | @10.27 | %9.7 | %0.0 | @1.11 | %90.3 |
| -0.50 | @6.95 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| -0.25 | @6.06 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| 0.0 | @5.17 | %19.4 | %25.6 | @1.24 | %80.7 |
| +0.25 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +0.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| +0.75 Ana Hat | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +1.00 | @1.85 | %54.2 | %26.1 | @2.18 | %45.8 |
| +1.25 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +1.50 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +2.00 | @1.74 | %57.4 | %27.3 | @2.35 | %42.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.94 | %51.7 |
| +2.50 | @2.40 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| +2.75 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| +3.00 | @3.79 | %26.4 | %20.9 | @1.36 | %73.6 |
| +3.25 | @4.29 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| +3.50 | @4.79 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 15.0% | 13.3% | 7.4% | 3.1% | 1.0% |
| 1 Gol | 5.7% | 11.8% | 9.2% | 5.1% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 2.3% | 3.8% | 3.2% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.5% | 0.9% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Zuera — Son 5 Maç
B
vs CDJ Tamarite (D)
1 - 1
M
vs Atlético Monzón (E)
0 - 4
M
vs Almudévar (D)
3 - 0
G
vs Cariñena (E)
2 - 1
M
vs Calamocha (D)
3 - 0
Utrillas — Son 5 Maç
B
vs La Almunia (E)
3 - 3
M
vs Épila (D)
1 - 0
M
vs Belchite 97 (E)
0 - 2
G
vs Andorra CF (D)
0 - 3
G
vs Robres (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 0 - 0 | Zuera |
| 23.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 0 - 2 | Zuera |
| 13.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Zuera | 1 - 2 | Utrillas |