Greece
Super League 2 •
22.04.2026 — 15:00
Kampaniakos Chalastra
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 0.90
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
PAOK II
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 1.85
Model Güven Derecesi:
%82
Kampaniakos Chalastra - PAOK II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 1.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PAOK II %59.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kampaniakos Chalastra xG
1.24
Dengeli
PAOK II xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%17.0
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%59.0
Çifte Şans 1X: %41.0
Çifte Şans X2: %83.0
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.7
0.5 Alt: %7.3
1.5 Üst: %76.9
1.5 Alt: %23.1
2.5 Üst: %51.9
2.5 Alt: %48.1
3.5 Üst: %29.8
3.5 Alt: %70.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.8
KG Yok
%49.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.4
0-1
%11.0
0-2
%11.0
1-2
%9.9
0-0
%7.2
0-3
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.1
İY X: %41.1
İY 2: %42.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.2
İY 0.5 Alt: %29.8
İY 1.5 Üst: %35.8
İY 1.5 Alt: %64.2
İY 2.5 Üst: %12.8
İY 2.5 Alt: %87.3
İY 3.5 Üst: %3.6
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.89
+
Dep
5.71
=
Toplam
9.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.0
8.5 Alt: %38.0
9.5 Üst: %49.1
9.5 Alt: %50.9
10.5 Üst: %36.7
10.5 Alt: %63.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.41 Korner (Ev: 1.79, Dep: 2.62)
İY 4.5 Üst: %45.2
İY 4.5 Alt: %54.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %22.5 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %66.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24
Ev: 9.5 • Dep: 14.5
İsabetli Şut
8.4
Ev: 3.4 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.9
21.5 Alt: %31.1
23.5 Şut Üst: %53.0
23.5 Alt: %47.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.6
7.5 Alt: %40.4
8.5 İsabetli Üst: %45.8
8.5 Alt: %54.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKampaniakos Chalastra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PAOK II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kampaniakos Chalastra (+0.75)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
PAOK II (-0.75)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @17.19 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.25 | @16.21 | %6.2 | %0.0 | @1.07 | %93.8 |
| -1.00 | @15.23 | %6.6 | %11.4 | @1.07 | %93.4 |
| -0.75 | @8.20 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -0.50 | @5.82 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -0.25 | @5.11 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| 0.0 | @4.41 | %22.7 | %24.2 | @1.29 | %77.3 |
| +0.25 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| +0.50 | @2.41 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| +0.75 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| +1.00 | @1.83 | %54.7 | %24.3 | @2.21 | %45.3 |
| +1.25 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| +1.50 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.92 | %34.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +2.00 | @1.46 | %68.7 | %25.3 | @3.19 | %31.3 |
| +2.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +2.50 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| +2.75 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.8 |
| +3.00 | @2.68 | %37.3 | %22.4 | @1.59 | %62.8 |
| +3.25 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| +3.50 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.3% | 11.2% | 11.1% | 6.9% | 3.2% | 1.2% |
| 1 Gol | 5.0% | 11.6% | 10.0% | 6.2% | 2.9% | 1.1% |
| 2 Gol | 2.6% | 4.8% | 4.5% | 2.8% | 1.3% | 0.5% |
| 3 Gol | 0.8% | 1.4% | 1.3% | 0.8% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Kampaniakos Chalastra — Son 5 Maç
M
vs Makedonikos Neapolis (D)
4 - 3
G
vs Kavala (E)
2 - 0
M
vs Nestos Chrisoupolis (D)
3 - 0
G
vs PAS Giannina (E)
3 - 2
M
vs PAOK II (D)
3 - 0
PAOK II — Son 5 Maç
G
vs PAS Giannina (E)
2 - 1
G
vs Kampaniakos Chalastra (E)
3 - 0
G
vs Apollon Pontou (D)
0 - 1
G
vs Apollon Pontou (E)
4 - 0
B
vs Apollon Pontou (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Super League 2 | PAOK II | 3 - 0 | Kampaniakos Chalastra |